1

Курс гривні до шведської крони в Одесі | Конвертер валют шведська крона

Купівля
3.0000
Продаж
3.2800
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс гривні до шведської крони в Одесі | Конвертер валют шведська крона

Курс гривні до шведської крони цікаво довідатися кожному, хто планує відправитися у Швецію подорожувати або по роботі. Також дані про котирування SEK/UAH корисні для трейдерів, українських інвесторів і бізнесменів, що встановлюють відношення з іноземним партнером. Компанія Money 24 допоможе вам ознайомитися з усіма характеристиками даної валютної пари та зробити обмін з мінімальними втратами.

Як встановлюється курс гривні до шведської крони

курс гривні до шведської крониКрона шведська – це вільно конвертована грошова одиниця зі змінним курсом. Вона включена в міжнародну систему розрахунків країн-членів Міжнародного валютного фонду.

На курс валют шведська крона до гривні впливає кілька основних факторів:

  • показники макроекономіки країн Прибалтик. Це пояснюється тим, що Швеція – один із самих великих інвесторів прибалтійських держав;
  • суверенний рейтинг. Цей показник відображає кредитоспроможність держави та безпосередньо впливає на курс шведська крона гривня;
  • грошово-кредитна політика. За допомогою емісії коштів, зміни процентної ставки по кредитах, використання інструментів валютного контролю та відкритої покупки-продажу інвалюти Центральний банк стабілізує вартість національних грошей.

Також курси валют шведська крона формується відповідно до економічного стану Швеції та України. На котирування впливає приріст ВВП і зовнішній борг, бюджетний дефіцит (профіцит), рівень інфляції, співвідношення зайнятого та безробітного населення, індекс ділової активності та платіжний баланс.

На сьогоднішній день для покупки 100 SEK необхідно заплатити 2705 UAH. Щоб більш детально розрахувати потрібну суму для обміну, використовуйте конвертер валют шведська крона на нашому сайті.

Шведська крона: особливості та динаміка

Валюта Швеції вважається екзотичною на міжнародному валютному ринку, але останнім часом нею торгують досить активно. Курс крони шведської має незначні, але регулярні коливання, які дозволяють пророкувати подальше поводження грошової одиниці. Якщо ви – новачок в області трейдингу, рекомендується торгувати в короткостроковому періоді. А от досвідчені трейдери можуть заробити на котируваннях за участю SEK і в довгостроковій перспективі.

курс крони шведськоїЗа останні два роки курс шведської крони до гривні не відрізнявся особливими коливаннями, за винятком одного випадку. Якийсь час він тримався на рівні 3 UAH за 1 SEK, але в січні 2018 року вартість шведської валюти підскочила до 3.5 гривень. Протягом наступних двох місяців ситуація прийшла в норму. А із січня 2019 року спостерігається поступове зниження курсу крони стосовно української валюти.

Вигідний обмін гривня/крона в компанії Money 24 Одеса

Якщо ви ще не знаєте, де поміняти шведські крони в Одесі вигідно, пункт Money 24 завжди радий надати свої послуги. Користуючись нашим онлайн-сервісом, ви можете:

  1. Отримати кваліфіковану допомогу. Якщо вам потрібно зробити грошовий переказ в інше місто України або іншу країну, наші менеджери допоможуть це зробити швидко і якісно;
  2. Ознайомитися з аналітикою. Вашій увазі пропонуються графіки, що відображають динаміку котирувань за участю SEK за обраний проміжок часу. Також ви можете вивчати крос-курси та користуватися калькулятором, читати свіжі фінансово-економічні новини;
  3. Здійснити вигідну операцію. Ви можете створити електронну заявку на обмін і зафіксувати курс онлайн на півгодини, а потім приїхати в обмінник;
  4. Отримати спеціальну пропозицію. Якщо ви є постійним або оптовим клієнтом нашої компанії, при обміні ми запропонуємо вам приємну знижку.

Найпривабливіші умови по обміну шведських крон шукайте в компанії Money 24 в Одесі.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ