1

Курс фунта до долара. Вигідний обмін в Money 24 Одеса

Купівля
1.3780
Продаж
1.4500
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс фунта до долара. Вигідний обмін в Money 24 Одеса

На міжнародному валютному ринку співвідношення долар-фунт користується популярністю серед трейдерів. Обидві валюти вважаються стабільними, сильними та надійними. Вони відіграють важливу роль у світовій економічній системі: використовуються в якості резервних грошових одиниць. Тому особисті накопичення також варто конвертувати в одну із цих валют. Також буде потрібно вивчити курс фунта до долара, щоб відправитися в закордонну подорож, укласти угоду з іноземним партнером, замовити товари або послуги, перемінити місце проживання або ефективно інвестувати кошти.

Причини змін курсу USD/GBP

фунти в долариВиділяють чотири основних фактори, завдяки яким встановлюється курс долара до фунта:

  1. Економічне становище. Для ефективного аналізу динаміки котирування USD/GBP необхідно враховувати макроекономічні індикатори Великобританії та Сполучених Штатів. Найважливішими показниками є сальдо платіжного балансу, рівень ділової активності, стан ринку праці та нерухомості, обсяги виробництва і споживання, приріст ВВП, державний борг і збалансованість бюджету;
  2. Вартість сировинних товарів. Американська валюта прив’язана до вартості нафти, тому що країна вважається великим імпортером. Якщо збільшується ціна сировини на світовому ринку, долар стосовно фунта девальвується;
  3. Темп інфляції. У США найбільший зовнішній борг у світі. Щоб платити відсотки за користування кредитом і погашати його, держава змушена здійснювати додаткову емісію грошової маси. Це призводить до росту інфляції та знижує цінність долара;
  4. Монетарна політика. Банк Англії та Федеральна Резервна Система прагнуть підтримувати валютний курс у заданих рамках. Якщо відбуваються зміни дисконтних ставок, у котируванні долар-фунт спостерігаються перегони.

Як спекулювати на курсі фунта до долара

Американська і Європейська торговельна сесія – вдалий час для спекуляцій на курсі фунта до долара. У денний час активність даних сесій збігається, через що котирування проявляє себе найбільше активно. Але всім трейдерам відомо, що високий дохід має на увазі високі ризики. Рух валютної пари важко вгадати, але якщо це вдається, прибуток виходить максимальної. Це пов’язане з тим, що грошові одиниці належать різним економічним і географічним зонам.

курс долара до фунтаФунт стерлінгів курс до долара відрізняється середнім рівнем волатильності. Для прогнозування трендів на короткостроковий період краще використовувати інструментарій технічного аналізу. Якщо ж хочеться спробувати заробити в довгостроковій перспективі, варто скористатися фундаментальним аналізом. Для цього варто відслідковувати важливі політичні та економічні новини і зміни в країнах.

Щоб краще проаналізувати крос курс фунт долар, варто звернути увагу на європейську валюту. Великобританія недавно покинула Євросоюз, але фунт і євро дотепер мають потужний взаємозв’язок. При зниженні вартості європейської грошової одиниці спостерігається негативна динаміка котирування USD/GBP, а при рості – позитивна.

Де краще обміняти фунт до долара в Одесі

Компанія Money 24 Одеса надає ряд фінансових послуг. Ви можете:

  • розрахувати курс фунта до долара за допомогою калькулятора;
  • заповнити електронну заявку на обмін з можливістю зафіксувати курс;
  • здійснити переказ коштів у будь-яку країну;
  • подивитися графік коливань котирування USD/GBP;
  • вивчити свіжі новини, що впливають на валютні курси.

Щоб швидко, вигідно і безпечно перевести фунти в долари, користуйтеся послугами компанії Money 24 в Одесі.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ