1

Курс євро до долара. Вигідний обмін в Money 24 Одеса

Купівля
1.1920
Продаж
1.1990
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс євро до долара. Вигідний обмін в Money 24 Одеса

Євро та американський долар – найпоширеніша валюта для міжнародних платежів. У цих валютах зберігаються накопичення та банківські депозити, ними розраховуються за поставки товарів через границю, їх використовують у процесі інвестування.

Курс євро до долара необхідно довідатися, якщо ви збираєтеся подорожувати по Америці і Європі. Краще заздалегідь обміняти гроші в Одесі, щоб приїхати підготовленим до шопінгу та інших розваг. Тим самим ви заощадите час, і зведете до мінімуму втрати на курсовій різниці. Також котирування зацікавить починаючих і досвідчених трейдерів, адже на ньому можна постійно заробляти. Пропонуємо ознайомитися із ключовими характеристиками валютної пари EUR/USD.

Джерела формування курсу євро до долара

перевести євро у долариНа курс євро долар впливає макроекономічна ситуація в США і Євросоюзі. Щоб проаналізувати котирування, потрібно врахувати:

 • приріст валового внутрішнього та валового національного продукту;
 • зміни в обсязі зовнішнього боргу;
 • фінансову ситуацію найбільших транснаціональних корпорацій;
 • індекс споживчих цін;
 • рівень безробіття;
 • активність на промислових виробничих потужностях;
 • ситуацію на ринку нерухомості Сполучених Штатів.

Перед тим, як перевести євро в долари, варто подумати про взаємозв’язок даних грошових одиниць із валютами інших країн. Найбільше тісно вони пов’язані з японської Єною. У моменти здешевлення грошового знака Японії USD і EUR піднімаються в ціні.

Також стрибки курсу долара до євро залежать від дій Федеральної резервної системи і Європейського Центрального банку. Завдання даних установ – підтримувати ціну національних валют на одному рівні. Якщо зовнішні фактори викликають коливання, необхідно вживати заходів: міняти дисконтну ставку по кредитах і депозитних внесках, випускати додаткові кошти в економіку або припиняти емісію, впроваджувати фінансові обмеження для населення.

Особливості котирування EUR/USD

Найчастіше на міжнародному валютному ринку спекулюють на співвідношенні EUR/USD. Це відбувається через ряд причин:

 1. Валюти вважаються світовими. На них існує високий попит, що постійно росте. Їх визнали найбільш ліквідними.
 2. Котируванням успішно можуть торгувати навіть недосвідчені трейдери, тому що її динаміка легко передбачувана.
 3. Цим грошовим знакам звикли довіряти, тому психологічно з ними простіше працювати, чим з екзотичними валютами.

крос курс євро долар онлайнУ середині Американської торговельної сесії, а також між Тихоокеанськими і Європейськими торгами, спостерігаються найсильніші коливання курсу долара до євро. Два рази в день напрямок руху пари змінюється. Висока ймовірність того, що при вечірньому рості курсу, ранком буде спостерігатися його падіння.

За допомогою інструментів технічного аналізу легше всього вгадати динаміку EUR/USD. Зльоти та падіння на графіку запросто обчислюються математичними методами. Істотних змін у співвідношенні не буває. Нею рекомендується торгувати, щоб убезпечити себе від великих програшів.

Фундаментальний аналіз котирування євро/долар також корисний. Якщо відслідковувати свіжі новини по політичних і економічних змінах у США, можна пророчити коливання на графіку. Заяви з Євросоюзу в цьому випадку не здатні істотно змінити ситуацію.

Обмін долара і євро в Одесі

Компанія Money 24 Одеса пропонує конвертувати долар у євро на вигідних умовах. Наш зручний сайт пропонує масу корисних функцій, наприклад:

 • подивитися крос курс євро долар онлайн, вивчити динаміку котирування на графіку за обраний проміжок часу;
 • ознайомитися з фінансово-економічними подіями світу, які можуть впливати на ціну євро і долара;
 • розрахувати співвідношення євро до долара за допомогою калькулятора, щоб довідатися, скільки потрібно грошей для обміну на даний момент.

Перед відвідуванням обмінного пункту Money 24 в Одесі створіть електронну заявку, щоб зафіксувати вигідну ставку.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ