1

Курс злотого до долара та обмін в Money24 Одеса

Купівля
3.7500
Продаж
3.8400
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс злотого до долара та обмін в Money24 Одеса

Курс злотий долар останнім часом дуже популярний в Україні, тому що все більше наших громадян їздять на роботу в Польщу. Користується попитом і шопінг у магазинах сусідньої країни, збільшується сума експортно-імпортних операцій.

Від чого залежить курс польського злотого до долара

курс долара до злотогоКурс долара до злотого відносно стабільний і останні 5 років коливається в діапазоні 0,24-0,27 долара за злотий, підвищення до 0,3 був на початку 2018 р. Тобто за одну американську грошову одиницю можна одержить 3,7-4,0 злотих. На коливання курсу впливають наступні фактори:

  • важливим фактором впливу на курс польського злотого до долара є співвідношення валютної пари долар-євро, оскільки Польща входить у Євросоюз. Це означає, що будь-яке ослаблення економіки ЄС і євро будуть знижувати вартість злотого до долара;
  • криза економіки у світі, проблемні торговельні відносини США та Китаю, основні показники американської економіки впливають на вартість долара у світі, у тому числі на курс злотий долар;
  • курс злотого залежить від стану економіки Польщі, платіжного балансу, індексу споживчих цін, рівня безробіття, темпів приросту ВВП;
  • вплив на курс злотого робить Рада грошової політики Польщі, шляхом зміни процентної ставки та застосуванням інших інструментів грошово-кредитної політики;
  • курс гривня-злотий варіюється під впливом приросту експортно-імпортних операцій між Україною та Польщею.

Де подивитися курс долара до злотого і вигідно обміняти гроші

курс польського злотого до долараРозрахунки в Польщі відбуваються винятково в польських злотих. Іноді товар або послугу можна оплатити євро, але такі операції не завжди вигідні для клієнта. Купити або продати гривні в Польщі дуже складно, тому краще купувати злоті в Україні, або брати із собою євро або долари. Курс польського злотого до долара в Польщі не настільки визначений, як до євро і може істотно відрізнятися в різних місцях обміну. Перед здійсненням валютообміних операцій бажано проаналізувати кілька пропозицій.

Якщо Ви розглядаєте кілька потенційних країн для роботи, то необхідно порівняти потенційну заробітну плату в одній валюті, для цього знадобиться конвертер злотий долар. Ця інформація також буде корисною при плануванні покупок у Польщі, можна порахувати які товари набагато дешевше, ніж в Україні. Побачити актуальні курси валют і використовувати злоті в долари калькулятор можна на нашому сайті.

Злотий стає популярною валютою в нашій країні. Щодня в Україні обмінюються сотні тисяч злотих. Про те, що польська валюта вже не є екзотикою для українців, свідчить і той факт, що спред між курсом покупки та продажу знизився до 2,4%, тоді як в 2014 р. це показник перевищував 16%.

Перевести злоті в долари можна декількома способами:

  1. У Польщі. Головним нюансом валютообміних операцій у Польщі є те, що не всі банківські відділення здійснюють обмін валют. Більш популярними для цих операцій є обмінки, які в Польщі називають контори. Такі контори розміщуються в торгових центрах, на вокзалах, заправках, у підземках, магазинах і туристичних центрах. Обмінний курс скрізь різний, але перебуває в припустимий границі коливання, від офіційного курсу. Не варто обмінювати валюту на вихідних, тому що працюють деякі обмінні пункти, і курс може бути завищений. При конвертації великих сум доцільно почекати найближчий робочий день.
  2. В українських банках. Не всі банківські установи в Україні працюють із польською валютою, а ті, що пропонують послуги обміну, можуть встановлювати дуже різний курс покупки злотого, а ще й брати комісійний відсоток за свої послуги. Тим більше обмін злотого на долар можливий тільки через гривню, що значно збільшує видатки клієнта.
  3. В обмінних пунктах. Завжди є можливість обміну злотий-долар у прикордонних з Польщею районах. Але відстежити курс злотий долар і вибрати вигідну ціну складно, тому що такі операції відбуваються в режимі реального часу, відповідно курс варіюється і не публікується в мережі. В Одесі деякі обмінки продають і купують польську валюту, але в мережі Money24 завжди є злоті в касі або необхідну суму буде доставлена протягом доби. Покупка та продаж злотих відбувається по самому вигідному для клієнта курсу, з яким можна ознайомитися на сайті компанії.

Якщо Вам необхідно купити злоті перед поїздкою в Польщу або обміняти зароблені в сусідній країні гроші на гривню для повсякденних витрат або на долари, щоб відкласти заощадження, то самий вигідний курс пропонує компанія Money24. При заповненні онлайн-заявки можна використовувати конвертер злотий долар, а також забронювати обмінний курс на півгодини.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ