1

Курс злотого до євро та обмін в Money24 Одеса

Купівля
4.4900
Продаж
4.5800
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс злотого до євро та обмін в Money24 Одеса

Польща вступила в Євросоюз в 2004 році, але на території держави національною валютою дотепер залишається злотий. Проте, курс злотого до євро – це співвідношення двох родинних грошових одиниць. За ним варто стежити кожному, хто веде торгівлю з ЄС, інвестує в привабливі проекти, торгує на міжнародному валютному ринку або збирається в подорож.

Щоб робити вигідні обмінні операції, пропонуємо поглибитися у вивчення котирування EUR/PLN. А обміняти валюту допоможе компанія Money 24 в Одесі. Це краще зробити заздалегідь, особливо при поїздці в Польщу. Там приймають євро в деяких закладах, але за невигідним курсом.

Причини змін курсу EUR/PLN

курс євро до злотогоЕкономічне становище Євросоюзу більш впливає на курс євро до злотого, чим макроекономічні показники Польщі, взяті окремо. Щоб аналізувати котирування, варто враховувати:

  1. Валовий внутрішній продукт. Позитивна динаміка ВВП призводить до зміцнення курсу EUR/PLN. Це сприяє активізації кредитування. Населення починає вкладати у виробництво і більше споживати. Тому інфляція знижується, а валюти зміцнюють.
  2. Торговельний баланс. За рахунок експорту Польща одержує більше 50% доходів у держбюджет. Тому при рості обсягів вивозу товарів і послуг за кордон місцева грошова одиниця піднімається в ціні.
  3. Інфляцію та безробіття. Економіка ЄС оцінюється на основі індикаторів інфляції двох найбільших країн-учасників – Франції та Німеччині. Коли ростуть інфляційні очікування, а ситуація на ринку праці погіршується, курс злотий євро демонструє негативну динаміку.
  4. Державний борг. При збільшенні обсягів зовнішніх боргових зобов’язань курс злотого до євро знижується, тому що країни змушені платити відсотки за користування кредитними коштами.

Грошова одиниця Польщі зміцнилася протягом останніх п’яти років. Такого результату вдалося досягти завдяки активізації сфери сільськогосподарського виробництва та заміщенню імпорту. Також країна добуває срібло і метали, поставляє їх на експорт і поповнює скарбницю іноземною валютою.

Євро злотий: торгівля на біржах

курс злотий євроЄвро перебуває на другому місці по кількості міжнародних торговельних угод і обсягам валютних резервів. Відповідно, на біржових торгах грошова одиниця теж користується популярністю. А польську валюту відносять до екзотичної. Як правило, вона котирується до євро. Саме такою парою трейдери активно спекулюють.

У співвідношення євро злотий висока волатильність. Фахівці в області фінансів стверджують, що торгувати валютною парою краще в середньостроковій або довгостроковій перспективі. Для аналізу пропонується стежити за денними коливаннями котирування. Рано ранком на Європейській торговельній сесії виходить укладати самі вигідні угоди.

Тому що злотий і євро належать до єдиної економічної системи та одного географічного регіону, вони завжди рухаються в однаковому напрямку. Якщо росте ціна EUR, PLN також дорожчає, тому котирування краще купувати. Щоб довідатися актуальний курс на сьогодні, варто використовувати злотий до євро калькулятор на сайті Money 24 Одеса.

Money 24 – кращий курс злотого до євро в Одесі

Скористайтеся послугами компанії Money 24 в Одесі, щоб:

  • Зробити обмін за вигідним курсом, зафіксованому онлайн;
  • Використовувати конвертер валют злотий євро, вивчати крос-курси;
  • Аналізувати динаміку котирування EUR/PLN з використанням графіків;
  • Проводити фундаментальний аналіз, перебуваючи в курсі свіжих економічних новин;
  • Замовити грошовий переказ по Україні та світу.

Вигідний і безпечний обмін, приємне обслуговування та знижки для постійних клієнтів – всі ці бонуси чекають вас після звернення до компанії Money 24 Одеса.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ