1
Міжнародні перекази

Міжнародні перекази

Ми раді запропонувати вам найвигідніші умови для грошових переказів по світу. Все, що від вас вимагається, - оформити заявку на обмін, заповнивши поля форми і дочекатися дзвінка нашого оператора, який розповість вам про всі деталі операції і відповість на будь-які питання
Повна фінансова безпека
Перекази в будь-якій валюті світу
Широка географія переказів
Сума для переказів без обмежень

Вигідні міжнародні перекази грошей від Money 24 Одеса

міжнародні перекази Україна

Міжнародні грошові перекази в Україні – це популярна послуга серед населення. І фізичні, і юридичні особи щодня звертаються по допомогу у фінансові установи, щоб провести транзакції між двома країнами. Погодьтесь, це зручно. Всього кілька годин – і будь-яка сума вже в руках одержувача. Щоб убезпечити себе і свої кошти, рекомендуємо звертатися тільки в перевірене місце – у компанію Money 24 в Одесі.

Причини для замовлення міжнародних переказів

Перекази фінансових засобів за кордон регулярно потрібні в особистих і підприємницьких цілях. Якщо говорити про персональні перекази, то причиною може служити далека відстань між членами однієї сім’ї. Якщо одному з родичів потрібна фінансова підтримка, ви можете швидко і легко допомогти. Також перекази іноді потрібні при переїздах і особистих покупках.

У бізнесі міжнародні перекази грошей в Україну та з України здійснюються ще частіше. Без них не обійтися, якщо в компанії існує єдина фінансова система, але її філії розташовані в різних куточках планети. Також дана процедура буде потрібна підприємствам, які закуповують за кордоном устаткування, товари на продаж, інформаційні або інші види послуг.

Як оформити грошовий переказ в іншу країну

міжнародні перекази грошей в УкраїніНа сьогоднішній день для оформлення міжнародних переказів грошей в Україні немає ніяких спеціальних вимог. Усе, що від вас потрібно – це:

  1. Відвідати наше відділення в Одесі, що перебуває за адресою вул. Дерибасівська, 5 і працює з понеділка по суботу з 9.00 до 19.00;
  2. Заповнити заяву: вказати місце призначення, дані одержувача та відправника, суму транзакції;
  3. Передати гроші в касу, а натомість отримати унікальний номер, завдяки якому одержувач забере гроші.

Завдяки компанії Money 24 ви можете оформити грошовий переказ у будь-яку частину світу. Щоб одержати докладну консультацію про можливості послуги, довідатися тарифи та одержати відповіді на будь-які інші питання, зв’яжіться з нашими менеджерами за номером +38 (066) 700-00-01.

Переваги грошових переказів через Money 24 Одеса

  • Працюємо з більш ніж 15 різними грошовими одиницями;
  • Гарантуємо безпеку та високу швидкість переказів;
  • Консультуємо, допомагаємо та не витрачаємо ваш час;
  • Мінімальна комісія за транзакцію (від 0.01%).

Також вам не потрібно спеціально заради переказу відкривати банківський рахунок. Замовляйте міжнародні перекази в Money 24 Одеса та користуйтеся іншими фінансовими послугами, адже для постійних клієнтів у нас діють приємні знижки.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Тимчасовий режим роботи: Пн-Пт 09:00 - 18:00, Сб 9:00 - 17:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ