1

Обмін юанів в Одесі | Курс юаню до гривні

Купівля
3.6500
Продаж
4.0500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Обмін юанів в Одесі | Курс юаню до гривні

Китайську валюту не можна включити до списку самих популярних і затребуваних серед українців, але для деяких категорій населення вона все-таки дуже важлива. Курс юаню до гривні потрібно знати бізнесменам і підприємцям, інвесторам і мігрантам, біржовим трейдерам і любителям подорожей.

Обмін юанів в Одесі часто стає справжньою проблемою. Справа в тому, що багато компаній, що надають послуги по валютних операціях, вимагають спочатку перевести гривні в долари, і тільки потім у юані. Однак Money 24 до них не відноситься. У нас можна конвертувати гроші прямо, звівши до мінімуму втрати на курсовій різниці.

Фактори, що впливають на курс юаню до гривні

Економіка – один з основних факторів, що впливають на курс гривня юань. Такі показники, як приріст ВВП, дефіцит або профіцит бюджету, державний борг, індекс споживчих цін, ситуація із працевлаштуванням і платіжний баланс, здатні впливати на динаміку котирування.

курс юаню до гривніТакож курс китайського юаню до гривні залежить від:

  1. Попиту на грошову одиницю. Через те, що в КНР проживає більше мільярда людей, а щільність населення постійно збільшується, попит на національну валюту постійно росте. Як слідство, вона дорожчає;
  2. Експорту Китаю. Країна є одним з найбільших експортерів у світі. Інші держави при закупівлі китайських товарів повинні розраховуватися за поставку в юанях;
  3. Комерційної діяльності. Китай – це пристановище для багатьох масштабних компаній і міжнародних корпорацій, що оперують із величезними сумами. Для проведення платежів вони завжди використовують юань, підвищуючи його цінність.

Ще одним важливим фактором, що формує курс гривні до юаню, є фінансова політика КНР. Народний банк Китаю націлений на те, щоб національна валюта постійно тримала ціну на одному рівні, а коливання були мінімальними. Допускаються стрибки максимум у два відсотки. Якщо вони перевищують норму, ЦБ стабілізує курс за допомогою інтервенцій, процентних ставок і інших інструментів.

Китайський юань: характеристики та динаміка

Валютою Китаю дуже активно торгують на FOREX. На Азіатській і Американській сесії трейдери можуть дістати найбільшу вигоду. Китайський юань відрізняється високою волатильністю, тому його найкраще продавати та купувати на короткий строк.

Аналізуючи динаміку CHY/UAH з 2014 року, практично не спостерігається різких коливань, за винятком одного випадку. Китайська валюта до гривні завжди коштувала близько 3,93-4,00 UAH за 1 CHY, але у квітні 2016 року різко девальвувалася до півтори гривень за юань. Потім ситуація прийшла в норму, і залишається такий дотепер.

курс китайського юаню до гривніВ 2014 році в України з Росією почався конфлікт, що негативно позначилося на відносинах з Китаєм. Країни не ворогують у відкриту, однак їхні партнерські угоди перестали розвиватися, тому що РФ і КНР дорожать один одним і одержують взаємну вигоду. Цей факт негативно впливає на китайський юань до гривні.

Де знайти кращий обмін гривня/юань в Одесі

Якщо вам потрібно вигідно перевести юань до гривні на території Одеси, пропонуємо відвідати зручно розташований обмінний пункт Money 24.

Також у нас є багатофункціональний сайт, де можна:

  1. Відстежити динаміку будь-якого котирування за участю CNY на графіку, використовувати юань до гривні калькулятор і подивитися крос-курси, щоб самостійно вчитися аналізувати аналітичні дані;
  2. Прочитати свіжі новини світу по темах політики, економіки та фінансів. Це дуже зручно для трейдерів, що використовують інструменти фундаментального аналізу;
  3. Створити електронну заявку на обмін, щоб зафіксувати найпривабливіший курс юаню.

Ми раді надати знижки кожному постійному або оптовому клієнтові, щоб ваші відносини з компанією Money 24 в Одесі завжди були взаємовигідними.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ