1

Курс долара в Одесі | Курс гривні до долара

Купівля
27.2500
Продаж
27.3500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
27.2500
Продаж
27.3500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс долара в Одесі | Курс гривні до долара

Курс гривні до долара. Обмін американських доларів від Money 24 Одеса

Сполучені Штати – велика і потужна країна, що приваблює жителів усього світу своїми масштабними можливостями. У їхньому числі перебувають і українці, яким потрібно купити долари в Одесі. Вони їздять туди заробляти гроші, відкривати власний бізнес, одержувати професійний досвід і освіту. З американською валютою відбувається більшість міжнародних торговельних операцій, інвестиційних транзакцій і угод на біржах. Тому ми рекомендуємо кожному знать актуальний курс долара до гривні та краще місце для обміну валют.

Які фактори впливають на курс гривні до долара

Економіка – один з головних факторів, що впливають на курс долара в Одесі. Необхідно аналізувати макроекономічні показники США та України, щоб простежувати динаміку USD/UAH. Найбільш важливими критеріями оцінки є валовий внутрішній продукт, держборг, індекс споживчих цін, співвідношення зайнятого та безробітного населення та індекс ділової активності. Також варто приділяти особливу увагу американському ринку нерухомості. Якщо росте кількість успішних угод, курс долара в Одесі зміцнює.

курс долара до гривніТакож на котирування впливає:

  1. Вартість сировинних товарів. Ціна американської валюти перебуває в прямої залежності від світової вартості золота та нафти. Якщо дані товари падають у ціні, курс долара в Одесі росте;
  2. Міжнародна фінансова допомога. Курс долара до гривні в Одесі залежить від допомоги Міжнародного валютного фонду Україні, одержання кредитних коштів із країн ЄС і взаємодії країни із Всесвітнім банком по спеціальній програмі;
  3. Торговельний баланс. Україна та США ввозять і вивозять велику кількість товарів, через що відбуваються відтоки і припливи грошової маси. При збільшенні експорту в країну приходять великі суми іноземної валюти, які оплачують покупку товарів. В Україні на даний момент приплив невеликий, тому ціна долара в Одесі небагато піднімається.

Крім цього, курс гривні до долара в Одесі залежить від Федеральної Резервної Системи Сполучених Штатів. Даний орган поклав на себе функції Центрального банку. Його політика спрямована на стимулювання економічного росту, підвищення купівельної спроможності населення та збереження балансу в угодах з іноземною валютою. ФРС повинна підтримувати вартість USD на одному рівні. Якщо ціна починає скакати, моментально йдуть у хід фінансові інструменти: міняються резервні вимоги, призначається додаткова емісія банкнот, збільшується або зменшується дисконтна ставка. Щоб довідатися точні дані на сьогодні, використовуйте курс долара конвертер.

Американський долар: ключових особливостей

курс долара в ОдесіДолар в Одесі вважається найдужчою валютою на всій землі. Він використовується більшістю країн для збереження валютних резервів, тому що всі впевнені в його надійності та стабільності. Якщо вам потрібно впевнитися в цілості особистих заощаджень, рекомендуємо також перевести гривні в долари. Їх можна покласти на депозит у банк і щорічно одержувати дохід.

На міжнародній валютній біржі доларом торгую найбільш активно. Найчастіше трейдери продають і купують котирування EUR/USD, USD/GBP, USD/JPY, але це – далеко не весь список можливих валютних пар. Використовуючи різні методики та стратегії, американською грошовою одиницею, виходить, успішно торгувати і на короткострокову, і на довгострокову перспективу. На думку експертів, обмін долара на FOREX найкраще робити на Американській торговельній сесії.

Динаміка котирування USD/UAH

З початку 2018 року курс гривні до долара був досить стабільним, різких коливань не спостерігалося. Протягом минулого року він змінювався в межах 27.45-28.51 UAH за 1 USD. Із січня 2019 року курс американської валюти почав падати.

Фахівці з області фінансів відзначають, що курси валют в Одесі і долара зокрема підпадає під вплив сезонності. У літні місяці Україна перестає одержувати поставки газу з-за кордону, тому вартість інвалюти падає, а в інші місяці збільшується.

Кращий обмін доларів в Одесі – Money 24

курс долара калькуляторКомпанія Money 24 дозволяє довідатися, ціну долара в Одесі, і зробити вигідний обмін. З нами зручно співпрацювати, тому що:

  • можна продати або купити долар в Одесі, де курс самий вигідний. Перед конвертацією його можна зафіксувати на сайті;
  • багатофункціональний онлайн-сервіс дозволяє прорахувати курс долара за допомогою калькулятора, вивчити динаміку USD/UAH і пророчити подальші тренди;
  • ми пропонуємо завжди залишатися в курсі найважливіших світових подій, читаючи новини в нашім блозі.

У компанії Money 24 Одеса курс долара завжди найпривабливіший. Для постійних клієнтів пропонуються спеціальні умови співробітництв і знижки.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ