1

Курс турецької ліри до гривні | Обмін турецької ліри на гривні в Одесі

Купівля
3.0000
Продаж
3.6500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс турецької ліри до гривні | Обмін турецької ліри на гривні в Одесі

На початку 1920-х років ліра стала офіційною валютою Туреччини. У країні встановлений змінний курс турецької ліри, тому він залежить від впливу безлічі ринкових факторів. Для українців Туреччина – це, у першу чергу, ідеальне місце для відпочинку та туристичних поїздок. Однак грошову одиницю цієї країни можна розглядати й з інших ракурсів. Вона може зацікавити деяких бізнесменів, інвесторів і навіть трейдерів.

Щоб зробити обмін турецької ліри на гривні в Одесі на привабливих умовах і довідатися про ключові особливості даної валютної пари, пропонуємо звернутися до послуг компанії Money 24.

Джерела формування курсу ліри до гривні

курс турецької ліриКурс турецької ліри до гривні залежить від економічного стану Туреччини та України. Наприклад, при рості ВВП у країні відбувається приплив іноземних інвестицій, падає рівень інфляції, тому національна грошова одиниця зміцнює. Того ж ефекту варто очікувати при скороченні числа безробітних, позитивному сальдо платіжного балансу та зменшенні зовнішніх боргових зобов’язань. У числі важливих економічних показників також присутній індекс ділової активності, збалансованість бюджету та суверенний кредитний рейтинг.

Крім цього, на курс валют турецька ліра до гривні впливає:

  1. Рух валютної маси. Із середини весни до середини осіни в Туреччині відмічається величезний приплив туристів з різних країн, і ця галузь приносить високий дохід у бюджет. Чим більше людей відвідують державу, тим швидше підвищується попит на місцеві гроші. Отже, росте їхня вартість;
  2. Грошово-кредитна політика. В обох країнах є Центральні банки, головним завданням яких є підтримка курсу національних валют на стабільному рівні. Вони можуть його регулювати за допомогою впровадження нових інструментів контролю операцій із грошима, зміни процентної ставки по кредитах, додатковій емісії або припинення випуску коштів в оборот, валютних інтервенцій;
  3. Політичне середовище. Між Україною та Туреччиною встановлені дружні взаємини, однак кожна країна окремо має конфлікти з іншими державами. Це негативно впливає на грошові одиниці, через що гривня та ліра в Одесі девальвуються.

Динаміка курсу турецької ліри та особливості валюти

У минулому столітті вартість турецької ліри було прямо пов’язана із цінами на срібло та золото. Потім уряд намагався прив’язати національну валюту до фунта стерлінгу та французькому франку, але безуспішно. У результаті, Туреччина приєдналася до МВФ, тому місцеві гроші зв’язані з вартістю доларів США.

курс турецької ліри до гривніВ останні півтора року курс ліри до гривні мінявся досить сильно. На початку 2018 року за 1 TRY потрібно було заплатити 7 UAH. Аналізуючи декілька минулих років, можна зробити висновок, що це була найвища ціна за турецьку валюту. З того моменту й до вересня 2018 року вартість турецьких грошей поступово зменшувалася і досягла мінімальної оцінки – 4,5 гривень за 1 ліру. На сьогоднішній день курс турецької ліри відрізняється стабільністю: 1 TRY коштує 4,7 UAH.

Де обміняти гривні на ліри в Одесі вигідно

При необхідності вигідно перевести ліри в гривні або навпаки варто скористатися послугами компанії Money 24 в Одесі. Користуючись нашим багатофункціональним сайтом, можна:

  • одержати допомогу фахівців, щоб організувати грошовий переказ у будь-яку частину світу;
  • створити електронну заявку на обмін, фіксуючи курс гривні до турецької ліри на 30 хвилин;
  • вивчити аналітичну інформацію: крос-курси, динаміку котирувань за участю ліри на графіках, новині з області фінансів і економіки.

Щоб продати або купити турецькі ліри в Одесі за кращою ціною, завжди звертайтеся в компанію Money 24.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ