1

Курс злотого до гривні | Курс злотого в Одесі

Купівля
7.0000
Продаж
7.2000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
7.0000
Продаж
7.2000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс злотого до гривні | Курс злотого в Одесі

Курс злотого до гривні. Обмін злотих від Money 24 в Одесі

Серед всіх країн Євросоюзу Польща в останні роки показує найкращі показники розвитку. Все більша кількість українців хочуть відправитися туди, щоб подорожувати, навчатися або заробляти. Для цього обов’язково буде потрібно купити злоті в Одесі. Також між Україною та Польщею ведеться активна торгівля та інвестування. Якщо вам потрібно зробити обмін, варто заздалегідь подивитися актуальний курс злотого до гривні та вибрати краще місце для конвертації в Одесі – компанію Money 24.

Які фактори впливають на курс гривні до злотого

курс злотого до гривніСтан економіки Польщі та України – один з найважливіших факторів, що впливають на курс злотий гривня Одеса. Щоб проводити аналіз котирування, потрібно брати до уваги наступні показники: ВВП, державні боргові зобов’язання, платіжний баланс, індекс споживчих цін, співвідношення зайнятих до безробітних, обсяги промислового виробництва.

Іншими важливими факторами впливу на курс польського злотого до гривні є:

  1. Центральні банки. Їхня політика спрямована на регулювання вартості місцевих грошей. Щоб підтримувати курс злотого до гривні в Одесі на одному рівні, Центральні банки користуються різними фінансово-кредитними інструментами та впливають на ринкову ситуацію;
  2. Ситуація на польському фінансовому ринку. Курс польського злотого в обмінниках Одеси росте або падає залежно від того, скільки кредитних коштів і інших зобов’язань по позиках видається населенню;
  3. Рух грошових мас. Багато українців їздять у Польщу на тимчасові заробітки, а потім привозять валюту назад. Тому обсяги завезеної та вивезеної грошової маси безпосередньо впливають на курс гривні до злотого;
  4. Валютні спекуляції. На вартості PLN спекулюють багато гравців міжнародного валютного ринку для максимізації доходів. Це може вплинути на курс валют в Одесі злотого у короткостроковій перспективі.

Також курс польських злотих в Одесі перебуває під впливом польської галузі торгівлі товарами та послугами, тому що левова частина прибутку в державний бюджет надходить саме із цієї сфери. Щоб довідатися точний курс на сьогодні, використовуйте конвертер валют злоті в гривні.

Курс польського злотого: ключові особливості

Емісія коштів і оголошення офіційного курсу – обов’язок Національного банку Польщі. Якщо порівнювати валюту Польщі із грошовими одиницями інших країн, курс польського злотого відрізняється високою стабільністю. Для кожної річниці важливої історичної події уряд випускає незвичайні серії коштовних монет і купюр.

курс польського злотогоУстановлено змінний курс польського злотого в Одесі. У світовій системі фінансів злотому не відводять ключової ролі, але на міжнародному валютному ринку їм торгують досить активно. Котирування за участю PLN відноситься до екзотичних, однак дозволяють добре заробляти в короткостроковому періоді. Щоб вигідно продати або купити злоті, потрібно володіти навичками фундаментального та технічного аналізу, відслідковувати важливі новини з Польщі і ЄС.

Де краще міняти злоті в Одесі

Вигідно продати або купити польський злотий найкраще в Money 24 Одеса. Ми пропонуємо:

  1. Зафіксувати курс злотого в Одесі онлайн перед відвідуванням обмінного пункту;
  2. Прорахувати курс злотого до гривні за допомогою калькулятора, ознайомитися із крос-курсами та динамікою інвалют;
  3. Почитати актуальні новини з фінансово-економічної галузі;
  4. Зробити самий вигідний обмін злотих на гривні в центрі міста.

Якщо потрібний кращий обмін валют злотих, завжди звертайтеся до послуг компанії Money 24 в Одесі.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ