1

Курс шекеля до гривні | Обмін шекелей в Одесі

Купівля
7.8500
Продаж
8.2500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс шекеля до гривні | Обмін шекелей в Одесі

В останні роки кількість мігрантів з України в Ізраїль активно росте. Ця жарка країна залучає українців своїм активним розвитком, історично важливими визначними пам’ятками, зручною інфраструктурою, можливостями самовдосконалення та розвитку бізнесу. Тому, якщо ви теж збираєтеся відправитися в Ізраїль або встановити контакти з місцевим населенням, варто довідатися курс шекеля до гривні. Така інформація допоможе зробити обмін на самих приємних умовах.

Як встановлюється курс ILS/UAH

курс шекеля до гривніКурс гривні до шекелю багато в чому залежить від економічних показників обох країн. Щоб аналізувати валютну пару, варто звертати увагу на динаміку росту ВВП, державний борг, збалансованість бюджету країни, обсяги промислового виробництва, індекс ділової активності, інфляцію та безробіття.

Також курс гривня шекель формується під впливом:

  • політичного середовища. І Україна, і Ізраїль перебувають у центрі міжнародних збройних конфліктів. Їхні відносини з деякими країнами ускладнені, тому на місцеві грошові одиниці виявляється негативний вплив;
  • грошово-кредитної політики. За допомогою зміни дисконтних ставок, покупки та продажі інвалюти на відкритому ринку, впровадження нових інструментів контролю операцій і регулювання кількості коштів в обороті Центральні банки здатні вплинути на курс ILS/UAH. Вони використовують дані міри для того, щоб підтримувати вартість національних валют на одному рівні;
  • спекуляцій на валютному ринку. На міжнародному валютному ринку є кілька впливових гравців, які одержують вигоду за рахунок спекуляцій – навмисного підвищення або зниження ціни певної грошової одиниці. Це впливає на котирування тільки на короткий проміжок часу.

Гривня-Шекель: ключові особливості

В Ізраїлю з Україною встановлені теплі прихильні відносини. Можна сказати, що співвідношення шекель до гривні являє собою котирування валют дружніх держав. В Ізраїль вже переїхало більше, ніж півмільйона українців, і щороку ця цифра збільшується. Українські підприємства досить активно фінансуються ізраїльськими бізнесменами. Також закордонні організації часто розміщають філії та дочірні підприємства на території України.

Ізраїльський шекель – валюта, що має особливу цінність для мігрантів. Тому що безліч українців живуть там і заробляють гроші, вони періодично змушені дізнаватися курс ILS/UAH і робити обмін, адже в Україні живуть їх близькі та родичі, що перебувають у грошовій допомозі.

Товарообіг між Україною та Ізраїлем досить великий. Тому експортерам і імпортерам важливо стежити за динамікою курсу шекеля до гривні. Ізраїль закуповує в нашій країні недорогоцінні метали, електроніку, машинне устаткування, товари сільськогосподарської діяльності. У зворотному напрямку приходить хімічна продукція, ядерні реактори, пластик, паливо та безліч інших товарів.

Де знайти самий вигідний курс шекеля в Одесі

курс гривні до шекелю

Якщо вам необхідно перевести шекелі в гривні, завжди звертайтеся до послуг компанії Money 24 в Одесі. Ми пропонуємо:

  1. Зручне місце розташування обмінного пункту;
  2. Глибоке вивчення аналітичної інформації (графіків, крос-курсів);
  3. Можливість зафіксувати курс шекеля до гривні в Одесі онлайн, а потім зробити обмін;
  4. Ознайомлення з новинами по темі економіки, фінансів і політики;
  5. Пільгові умови співробітництва для клієнтів, які постійно звертаються до нас або роблять оптовий обмін.

Щоб зробити вигідний і безпечний обмін шекелей Одеса, найкраще звертатися в пункт Money 24.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ