1

Курс угорського форинта в Одесі | Обміняти угорські форинти

Купівля
0.0870
Продаж
0.0920
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс угорського форинта в Одесі | Обміняти угорські форинти

Форинт став офіційною грошовою одиницею Угорщини в 1946 році, коли попередня національна валюта піддалася гіперінфляції. На сьогоднішній день курс угорського форинта необхідно дізнаватися, щоб проводити платіжні операції між резидентами України та Угорщини, направляти інвестиції за рубіж і торгувати на біржах. Також котируванням HUF/UAH активно цікавляться туристи та мігранти, тому пропонуємо розглянути всі особливості цієї валютної пари.

Які фактори формують курс гривні до форинта

Курс валют угорський форинт до гривні встановлюється на декількох рівнях. У першу чергу, він формується на світовій валютній біржі шляхом співвідношення попиту та пропозиції. Офіційний курс установлюється Угорським центральним банком, після чого інші банки формують свої пропозиції по покупці/продажу HUF.

курс угорського форинтаНа курс угорських форинтів до гривні впливає:

  1. Економічне становище. При позитивній динаміці ВВП, скороченні зовнішнього боргу та бюджетного дефіциту, зменшення темпів інфляції та рівня безробіття, а також позитивному сальдо торговельного балансу форинт зміцнює;
  2. Грошово-кредитна політика. Центральний банк впливає на курс угорських форинтів, тому що повинен підтримувати його на одному рівні. Стабілізувати ціну місцевих грошей можна за допомогою валютних інтервенцій, емісії коштів, валютного контролю та регулювання дисконтної ставки;
  3. Фінансово-політична стабільність. Якщо в країну мало інвестують, всередині відбуваються зміни в законодавстві, а зовнішні зв’язки порушені політичними конфліктами, HUF дешевшає.

Також курс угорського форинта до гривні залежить від активності промислового виробництва в Угорщині, більша частина якого поставляється на експорт. За рахунок цього країна довгий час підтримувала стабільний курс національного грошового знака. Однак криза 2008-2009 років негативно позначилася на місцевій валюті. Вона девальвувалася і дотепер не повернулася до колишніх позицій.

Угорський форинт: особливості та динаміка

За останні два роки курс валют угорський форинт відрізнявся особливою нестабільністю. Із серпня по жовтень 2018 року його ціна поступово збільшувалася з 0.10 до 0.24 UAH за 1 HUF. У наступний місяць вона різко впала до початкового рівня. Потім знову спостерігався плавний ріст, і до січня 2019 року курс угорський форинт до гривні склав 0.33 UAH. І знову за місяць відбулося різке падіння до 0.10 гривень за 1 форинт. З того моменту вартість валюти Угорщини тримається на одному рівні, аж до сьогоднішнього дня.

Угорський форинт – екзотична валюта, якою не дуже активно торгують на міжнародній біржі. Однак деякі трейдери воліють торгувати котируваннями USD/HUF, RUB/HUF для витягу прибутку. Волатильність грошової одиниці середня, тому заробляти можна і у короткостроковому, і в довгостроковому періоді.

Кращий обмін HUF/UAH в Одесі – Money 24

курс угорського форинта до гривніЯкщо ви шукайте вигідний курс гривні до угорського форинта, компанія Money 24 Одеса – це те, що потрібно.

Ми пропонуємо масу корисних послуг. Ви можете:

  • подивитися угорський форинт курс у динаміці. Графічні дані краще засвоюються і дозволяють ретельно аналізувати інформацію;
  • замовити грошовий переказ по містах України або в будь-яку іншу країну;
  • створити електронну заявку на обмін і зафіксувати угорський форинт до гривні на півгодини.

Обміняти угорські форинти в Одесі – це швидко, просто і безпечно, якщо ви користуєтеся послугами компанії Money 24.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ