1

Гонконгський долар до гривні | Гонконгський долар курс в Одесі

Купівля
2.8000
Продаж
3.4900
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Гонконгський долар до гривні | Гонконгський долар курс в Одесі

гонконгський доларГонконг стає все більше популярним туристичним напрямком і попит на гонконгський долар збільшується. Поїхати в Гонконг необхідно заради того, щоб:

  • покататися на самому довгому (800 м) ескалаторі у світі та з висоти Пік Вікторія побачити чудесне місто, що мерехтить тисячами унікальних вогнів;
  • відвідати філію музею воскових фігур Мадам Тюссо;
  • побачити саму велику статую Будди під відкритим небом висотою 33 м, щоб піднятися до статуї треба побороти 268 сходів;
  • помилуватися Симфонією вогнів – запаморочливим лазерним шоу, що транслюється на хмарочосах;
  • покататися на стародавньому двоповерховому трамваї;
  • побувати в єдиному Діснейленді на території Азії;
  • купити iPhone і інші товари без мит і націнок, для цього знадобляться гонконгські долари.

Валюта Гонконгу – гонконгський долар

Гонконг має автономну грошову систему, валютою в якій є долар гонконгський, його ще називають «сянганський юань», умовні позначки: HK $, HKD.

В обороті присутні монети та банкноти номіналом від 10 до 1000 HK$. Примітним фактом є те, що випускаються гроші не Центральним банком, а трьома приватними банківськими організаціями, тому в побуті можна зустріти до 7 різних купюр одного номіналу, які будуть схожі тільки колірною гамою. При цьому сама ходова купюра номіналом 10 HKD виготовляється з полімерних матеріалів, щоб збільшити її термін служби.

Де довідатися курс гонконгський долар до гривні

гонконгський долар до гривніУ Гонконгу до розрахунку приймають тільки гонконгський долар, ні американським доларами, ні китайськими юанями оплатити покупку не вийде. Також можна розрахуватися карткою, але варто враховувати, що приймають її не всі торговельні точки. Як і в нас на ринку нічого за допомогою пластику купити не вийде.

Як і в більшості іноземних держав, обміняти гривні на місцеву валюту в Гонконгу нереально, найпоширеніші валюти в обмінках – це американські долари і євро. Гонконгський долар курс до USD не виходить за рамки діапазону 7,75-7,85 HK $ за 1 $ уже більше тридцяти років.

Обміняти валюту в Гонконгу можна в банках, готелях, аеропортах, обмінних пунктах і автоматах по обміну валют. Останній варіант часто найбільш вигідний, тому що комісія не стягується, а графік роботи цілодобовий.

Курс валют гонконгський долар у місцевих обмінках залежить від обмінюваної валюти, територіального розміщення (у місцях скупчення туристів міняти невигідно) і часу доби (у неробочий час курс міняється не на користь туриста). Буває, що в одній обмінці вигідніше обміняти долари, а в другий (сусідньої) євро. Щоб не втратити значну суму при обміні, рекомендуємо все зважити, прорахувати та купити валюту в Одесі, самий вигідний курс гонконгський долар до гривні пропонує компанія Money24, тим більше що немає обмежень по ввозу валюти в Гонконг, а вивозити місцеві гроші не можна.

Money 24 Одеса – вигідний обмін HKD /UAH

Якщо потрібно вигідно перевести гонконгський долар у гривні або навпаки, компанія Money 24 Одеса завжди до ваших послуг.

З нами можна:

  • відслідковувати динаміку валютних пар за участю HKD на графіках, аналізувати та прогнозувати ринкову ситуацію;
  • використовувати конвертер валют гонконгський долар гривня, дивитися крос-курси та читати фінансово-економічні новини світу;
  • створювати електронні заявки на обмін, фіксуючи привабливий курс гонконгського долара.

Компанія Money 24 в Одесі пропонує самий вигідний курс гонконгський долар до гривні, знижки постійним і оптовим клієнтам, зручне місце розташування та супровід до автомобіля, забезпечуючи вашу безпеку.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ