1

Курс фунта стерлінга | Курс фунта в Одесі

Купівля
37.6700
Продаж
37.8600
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс фунта стерлінга | Курс фунта в Одесі

Обмінний курс GBP/UAH: факти та особливості

Економіка Великобританії відрізняється стабільністю і рідко підносить сюрпризи, тому курс фунта до гривні та інших інвалют практично ніколи різко не скакає. Довідатися детальніше про котирування GBP/UAH корисно для кожного українця, що збирається в Британію на ПМЖ, навчання або в туристичну поїздку. Також відслідковувати курс фунта стерлінга важливо для бізнесменів, інвесторів і трейдерів.

Як установлюється курс гривні до фунта

курс фунта до гривніКурс англійського фунта до гривні формується під впливом:

  • попиту та пропозиції. Валютні спекуляції на FOREX у короткостроковій перспективі можуть стати одним з вирішальних факторів у процесі формування курсу GBP, тому що цією грошовою одиницею активно торгують великі гравці ринку та спекулюють на ній;
  • руху грошових мас. Разом зі збільшенням припливу фунтів стерлінгів в Україну (завдяки товарообігу, мігрантам і іншим факторам) курс фунта стерлінга до гривні падає;
  • вартості сировини. Якщо розглядати Великобританію в рамках Європи, вона вважається самим великим міжнародним постачальником газу. Чим більше країна експортує, тим сильніше зміцнює місцева грошова одиниця. Також на курс фунта в Одесі впливає ціна бареля нафти;
  • макроекономічних факторів. Курс гривні до фунта міняється через динаміку ВВП, погашення зовнішніх боргових зобов’язань, зміни обсягів промислового виробництва, інфляції та безробіття, дисконтних ставок ЦБ.

Також на курс гривні до фунта стерлінгів впливає політична ситуація. Великобританія проходить складний процес виходу з ЄС, а Україна зазнає труднощів через обрання нового президента та військового конфлікту з Російською Федерацією. Такі значимі події негативно відображаються на курсі GBP/UAH.

Курс британського фунта: ключові особливості

курс фунта стерлінгаУ Великобританії встановлений змінний валютний курс. Офіційні дані про вартість місцевих грошей щодня оголошує Банк Англії. На його основі потім формується банківський курс британського фунта до гривні з урахуванням внутрішньої політики кожної окремої установи.

За останні п’ять років курс GBP був досить стабільним. Він змінювався в межах 35-39 грн за 1 фунт. Однак у квітні 2019 року відбувся різкий короткочасний стрибок вартості британських грошей до 50 гривень. Ситуація швидко прийшла в норму, і вже на початку травня він коштував 34 UAH. Щоб довідатися точний курс на сьогодні, рекомендуємо використовувати конвертер валют фунти.

Валютою Великобританії дуже активно торгують на міжнародному валютному ринку. Найчастіше зустрічаються котирування USD/GBP і EUR/GBP, тому максимальний прибуток можна витягти під час трейдингу на Європейській і Американській сесії. Валютні пари відрізняються середньої волатильністю, тому експерти рекомендують продавати та купувати їх на короткостроковий період.

Де краще обміняти фунти стерлінгів в Одесі

курс фунта стерлінга до гривніПродати або купити фунти може знадобитися не тільки для подорожей, бізнесу або біржової торгівлі. Фінансові фахівці настійно рекомендують зберігати в ній свої заощадження. Компанія Money 24 в Одесі допоможе вам зробити вигідний обмін валют.

Ми пропонуємо:

  1. Організацію грошових переказів в усі країни світу;
  2. Розрахунок фунт гривня за допомогою калькулятора, що особливо зручно при конвертації великих сум;
  3. Бонусні умови співробітництва для оптових клієнтів;
  4. Багатофункціональний сайт, де можна почитати новини в блозі, вивчити крос-курси та динаміку GBP на графіку;
  5. Комфортне розташування обмінного пункту в Одесі.

Компанія Money 24 також пропонує унікальну послугу: ви можете зафіксувати курс фунта в Одесі на 30 хвилин, щоб зробити обмін по найпривабливішій ставці.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ