1

Курс євро до гривні | Курс євро в Одесі

Купівля
32.4000
Продаж
32.5800
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
32.4000
Продаж
32.5800
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс євро до гривні | Курс євро в Одесі

Курс євро – Одеса: де міняти валюту?

Протягом всіх років незалежності українці звикли до постійних економічних потрясінь. Довіра до національної валюти дуже невелика, тому свої заощадження прийнято зберігати в більш стабільних валютах – доларах і євро. Курс євро майже з моменту його появи був трохи вище курсу долара, що й стало його найпривабливішою характеристикою. А з появою безвізового режиму з Європою курс євро до гривні став найбільш актуальним для українців.

Чому курс євро до гривні такий високий?

курс євро ОдесаІснує маса факторів, які впливають на курс євро в Одесі, Україні й світі. Це можуть бути міжнародні події, національні та винятково регіональні, які зачіпають тільки одну область, наприклад затоплення траси і населених пунктів, морський шторм і т.д. До самих впливових факторів можна віднести:

 1. вартість нафти на міжнародних біржах миттєво впливає на курс євро, як і вартість інших енергоносіїв;
 2. курс євро до гривні також залежить від вартості золота та інших дорогоцінних металів;
 3. політична та економічна ситуація в Європі;
 4. курс євро гостро реагує на рішення МВФ і інших кредиторів, які співпрацюють із Україною;
 5. збройні конфлікти у світі, терористичні акти та антропогенні катастрофи також мають сильний вплив на курс євро до гривні в обмінниках Одеси, банках країни та у світі;
 6. політична ситуація в Україні – парламентські та регіональні вибори, збройний конфлікт на Сході, революції та акції масової непокори – кожний з перерахованих факторів має той або інший вплив на курс євро в Одесі;
 7. різні події в самому місті – Одеський кінофестиваль, національні та міські свята, початок курортного сезону, аварії – все це впливає на курс євро Одеса;
 8. робота одеського порту, кількість туристів і вантажів, що прибули по морю – відображається на курсі гривні до євро в Одесі.

Стабільність курсу євро забезпечена тим, що євро є офіційною валютою 17 європейських країн, багато хто з яких мають сильну економіку. Більше того, курс євро залежить від того факту, що євро є другою світовою резервною валютою. Майже 22% всіх заощаджень у світі зберігаються в євро. Також курс євро може мінятися під час переговорів про вступ нових країн у Євросоюз або коли члени союзу обговорюють можливість відмови від своїх національних валют і перехід на євро.

Де поміняти євро в Одесі?

Одеса, як більшість курортних міст, має гарну інфраструктуру фінансових установ. Купити або продати валюту можна:

 • у банках – курс євро в банках Одеси залежить від курсу Національного банку, від поточного політичного та економічного становища в Україні, а також від початку туристичного сезону;
 • чорний ринок – курс євро до гривні та курс гривні до євро може бути вище, але це досить небезпечний варіант, тому що шанс бути обманутим у рази вище.
 • Обмінник Mоney24, що надає курс євро до гривні в Одесі такий же привабливий, як і на чорному ринку, тільки офіційно, безпечно, надійно і вже зарекомендував себе як один із кращих пунктів обміну валют у країні.

Чим залучає Mоney24 Одеса?

курс євро до гривні ОдесаКомпанія Money24 надає масу корисних і потрібних послуг. Головною перевагою є високий курс євро до гривні та курс гривні до євро в Одесі й інших регіонах країни. Весь спектр послуг варто вивчити докладніше. Обмінник Money24 дозволяє:

 • використовувати конвертер курсу євро;
 • замовити необхідну суму євро за вигідним курсом в Одесі онлайн;
 • зафіксувати курс євро до гривні на момент звертання до онлайн сервісу замовлення валюти;
 • розрахувати курс євро допоможе калькулятор;
 • скористатися системою лояльності, що дозволяє постійним клієнтам міняти валюту по більш високому курсі євро до гривні, а найважливішим – для одержання карти постійного клієнта непотрібно заповнювати ніяких анкет. Ви називаєте ім’я (будь-яке ім’я) і номер телефону;
 • купити євро або продати за оптовим курсом євро в Одесі при здійсненні операцій на суму від 5000;
 • ознайомитися з курсом євро провідних банків країни, філії яких перебувають в Одесі, і порівняти курсові показники;
 • переглянути історію зміни курсу євро до гривні за проміжок часу, що цікавить Вас, або порівняти ці показники з різними тимчасовими відрізками;
 • переглянути аналітичні огляди щодо курсу євро до гривні та одержати подання про можливі зміни;
 • одержати консультацію онлайн із всіх питань, які стосуються фінансових операцій в Money24;
 • зробити грошовий переказ на карту банку України або вибрати систему міжнародних грошовим переказом і переглянути курс євро, що встановлений цими системами для переказів по світу.

Компанія Money 24 гарантує безпеку обміну та пропонує найвищий курс євро в Одесі.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ