1

Курс чеської крони в Одесі | Перевести чеські крони в гривні

Купівля
1.2100
Продаж
1.2800
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
1.2100
Продаж
1.2800
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс чеської крони в Одесі | Перевести чеські крони в гривні

Чеська крона стала офіційною грошовою одиницею країни після розпаду Чехословаччини в 1993 році. Курс чеської крони, у першу чергу, потрібно знати трудовим мігрантам і бажаючим змінити постійне місце проживання, тому що з України в Чехію їде величезна кількість людей. Також інформація виявиться корисної для трейдерів, що працюють із CZK, мандрівників, інвесторів і бізнесменів. Пропонуємо докладніше ознайомитися з особливостями чеської валюти.

Фактори, що впливають на курс чеської крони до гривні

курс чеської крониКурс гривні до чеської крони залежить від:

  1. Переміщення грошової маси. Тому що в Чехії спостерігається великий потік туристів і мігрантів, валюта постійно рухається між країнами. Наприклад, якщо українці, що живуть у Чехії, регулярно відправляють родичам в Україну грошову допомогу, курс CZK/UAH стає більше сприятливим для місцевих жителів, адже відсутній дефіцит інвалюти;
  2. Суспільно значимих подій. Курс чеських крон до гривні може скакати через політичні конфлікти, зміну влади, народних страйків, зміни податкової політики, воєнних дій і т.д.;
  3. Іноземних інвестицій. Чехія вважається привабливою країною для інвестування. Чим більше приходить грошей з-за кордону, тим швидше національна грошова одиниця зміцнює;
  4. Наповненості державних бюджетів. При скороченні бюджетного дефіциту держава виводить курс місцевої валюти на стабільний рівень.

Вигідно купити чеську крону можна в періоди активізації виробництва, тому що Чехія є великим експортером легкових автомобілів, хімічних виробів, алкоголю та взуття. Для аналізу даної валюти також потрібно враховувати економічний стан країни: ВВП, зовнішній борг, рівень інфляції, платоспроможність населення, торговельний баланс, рівень зайнятості.

Чеська крона: ключові особливості

курс крони чеськоїУ державі встановлений змінний курс крони чеської. Регулюванням вартості валюти і її випуском займається Національний банк Чехії та Чеський монетний двір.

Чеська крона – екзотична грошова одиниця на міжнародному валютному ринку. Проте, трейдери дуже люблять торгувати котируванням USD/CZK. Щоб проводити її аналіз, потрібно більше орієнтуватися на показники економіки США. Найбільший прибуток можна одержати на сесії Європейської або Північноамериканської біржі.

За останній рік спостерігається зменшення ціни крони стосовно гривні. Якщо раніше купити чеські крони можна було за 1.30 UAH, то зараз курс упав до 1.18-1.19 UAH. На сьогоднішній день 100 CZK коштують 118 UAH. Щоб швидко прорахувати потрібну вам суму, використовуйте чеська крона калькулятор.

Де вигідно обміняти чеські крони в Одесі

конвертер валют чеська кронаПеревести чеські крони в гривні або навпаки – це не проблема, якщо користуватися послугами компанії Money 24 в Одесі.

Ми пропонуємо:

  • Використовувати розширені функції сайту. Конвертер валют чеська крона дозволить прорахувати будь-яку суму для обміну за нинішнім курсом за пару секунд. Також ви можете замовити грошовий переказ по Україні або закордон і подивитися крос-курси;
  • Заощаджувати час. Ви зможете зробити обмін валют чеська крона в центрі міста, куди зручно добратися з будь-якого району;
  • Одержувати максимальну вигоду. Перш ніж продати або купити чеські крони в Одесі, створіть електронну заявку та зафіксуйте самий вигідний курс онлайн;
  • Бути в курсі новин. У нашім блозі постійно публікується актуальна інформація з економіки та фінансів. На сайті ви можете вивчати графіків валютних коливань і аналізувати ринок. Відповідь на питання, де поміняти чеські крони, очевидний: у компанії Money 24 Одеса. Співпрацюючи з нами постійно, ви гарантовано отримаєте знижку.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ