1

Курс канадського долара | Купити канадський долар в Одесі

Купівля
21.6600
Продаж
22.4500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс канадського долара | Купити канадський долар в Одесі

курс канадського долараКанада – величезна країна, територія якої посідає друге місце у світі за розміром. Завдяки цьому на національну валюту існує високий попит: нею користується більше 33 мільйонів чоловік, які завжди повинні знати актуальний курс канадського долара. Крім цього, грошова одиниця Канади включена в рейтинг десяти самих затребуваних валют у світі та вважається однією з найбільш дорогих.

Курс канадського долара до гривні в Одесі корисно знати всім мандрівникам і мігрантам. Також він може допомогти підприємцям, інвесторам і біржовим трейдерам укладати найбільш вигідні угоди тай робити платежі з мінімальними втратами.

Фактори, що формують курс канадського долара до гривні

Валюта Канади є «сировинною», тому курс канадського долара прямо пов’язаний зі світовими цінами сировинних товарів. Країна перебуває на другому місці по обсягах виробництва та вивозу нафти на експорт. При підвищенні вартості бареля нафти місцеві гроші ростуть у ціні. Також варто враховувати, що самими великими споживачами даного товару є Сполучені Штати та Китай, тому курс національної валюти Канади може змінюватися через економічне становище в цих державах.

курс канадського долара до гривніТакож курс канадського долара до гривні формується під впливами макроекономічних факторів. Щоб аналізувати котирування, необхідно брати до уваги кілька показників:

  • процентні ставки по кредитах у банках. Місцева валюта буде дорожчати, якщо прогнозується збільшення дисконтної ставки;
  • динаміку валового внутрішнього продукту;
  • інфляцію, нормальний рівень якої в Канаді становить два відсотки та перешкоджає різким скачкам курсу;
  • ситуацію на ринку праці (рівень безробіття);
  • торговельний баланс, що відображає різницю між обсягами експорту та імпорту.

Курс канадського долара до гривні та інших інвалют прийнято вважати одним із самих стабільних у порівнянні з іншими грошовими одиницями. Істотні коливання трапляються вкрай рідко, тому деякі держави воліють зберігати резерви саме в канадській валюті. Цей принцип може використовувати не тільки уряд, але й населення. Замість доларів або євро українцям пропонується переводити особисті накопичення в CAD.

На сьогоднішній день покупка 100 канадських доларів обійдеться в 1995 гривень. Якщо вам потрібно обміняти іншу суму та прорахувати результат, використовуйте канадський долар до гривні калькулятор у нас на сайті.

Канадська валюта і її особливості

канадський долар до гривніДо 1850-х років Канада була колонією Великобританії, після чого придбала самостійність і ввела канадський долар як офіційні грошові одиниці країни. Національні банкноти – самі захищені від підробок на планеті. Вони створюються з полімерного пластику з нанесенням прозорих вставок, голографічних і водяних знаків.

Валютою Канади постійно торгують на міжнародній біржі, найчастіше в парі з американським доларом. Волатильність грошової одиниці середня, завдяки чому нею можуть торгувати й новачки, і профі. Це найкраще робити на Американській торговельній сесії, тому що валюта належить до даного територіального регіону. Курс валют канадський долар, маючи навіть невеликий досвід, легко пророчити, тому кожний може заробляти на даній грошовій одиниці.

Де краще обміняти гривні на канадські долари в Одесі

Щоб продати або купити канадський долар в Одесі, звертайтеся в пункт Money 24. Також ми пропонуємо:

  1. Замовити грошові перекази;
  2. Онлайн зафіксувати вигідний курс;
  3. Ознайомитися з аналітикою та новинами по темі фінансів.

Кращий обмін канадського долара в Одесі та знижки для постійних клієнтів – у компанії Money 24.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ