1

Курс австралійського долара до гривні в Одесі

Купівля
19.5500
Продаж
21.2500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс австралійського долара до гривні в Одесі

Австралія – єдина країна, що займає цілий континент. Вона вважається однієї із самих високорозвинених: економіка, інфраструктура, рівень життя перебувають на вищому рівні. Курс австралійського долара – національної валюти – вважається досить стабільним. Місцева грошова одиниця внесена в список світових валют-мажорів, посідаючи шосте місце по популярності у світі. Її використовують для здійснення більш 5% міжнародних угод.

Які фактори впливають на курс AUD/UAH

курс австралійського долараКурс австралійського долара до гривні встановлюється під впливом безлічі економічних показників. На нього впливає динаміка валового внутрішнього продукту, збалансованість бюджету, боргові зобов’язання держави, індекс ділової активності, ситуація на ринку праці, інфляція та купівельна спроможність населення, торговельний і платіжний баланс.

Також австралійський долар курс до гривні формується, орієнтуючись на:

  1. Вартість сировини. Австралія дуже активно торгує на експорт нафтопродуктами, золотом, газом, залізною рудою та продуктами сільськогосподарської промисловості. Коли дані товари дорожчають на світовому ринку, австралійська економіка підпадає під негативний вплив інфляції. Тому ЦБ вживає заходів, збільшуючи дисконтну ставку. Це сприяє росту ціни AUD;
  2. Інвестиційну активність. Фінансові аналітики називають австралійську валюту «тихою гаванню». Це обумовлено тим, що при проведенні операцій з даною валютою практично немає ризиків, адже співвідношення між ВВП і державним боргом становить менше, ніж 50%;
  3. Відносини з торговельними партнерами. Самі великі обсяги торгівлі пов’язують Австралію з Японією та Китаєм, тому національна грошова одиниця залежить від економіки цих країн, а також інших держав Азії.

Австралійська валюта і її особливості

курс австралійського долара до гривніНа міжнародній біржі австралійська валюта вважається особливо популярною. Тому що Резервний банк установлює підвищену процентну ставку, у країну залучаються додаткові інвестиційні кошти. Для інвесторів вигода складається в максимізації прибутку, адже високий відсоток – це висока виплата по внеску. В Австралії не існує твердих рамок валютного контролю, тому курс австралійського долара формується за рахунок різниці між попитом та пропозицією.

На FOREX волатильність австралійської валюти визначається як низька, що робить її привабливою і для новачків, і для досвідчених фахівців в області трейдингу. Щоб пророчити стрибки AUD, рекомендується використовувати інструменти фундаментального та технічного аналізу.

Австралійська влада прагне зробити купюри більше безпечними по двох причинах: уберегти їх від фальсифікації та зменшити шкоду для навколишнього середовища. Банкноти виготовляються з тонкої пластмаси з багатоступінчастим захистом. Вони повільно зношуються, але коли наступає такий момент, їх переробляють в інші вироби із пластику.

Де знайти кращий обмін австралійських доларів в Одесі

Щоб обміняти австралійський долар до гривні на найпривабливіших умовах, користуйтеся послугами компанії Money 24 в Одесі. Для наших клієнтів розроблений багатофункціональний сайт, що дозволяє:

  • одержати кваліфіковану допомогу по грошових переказах у межах України та за рубежем;
  • зафіксувати вигідний курс австралійського долара в Одесі за допомогою електронної заявки на обмін;
  • подивитися графіки валютних коливань, вивчити крос-курси, скористатися калькулятором.

Якщо потрібно перевести гривні в австралійські долари або навпаки, компанія Money 24 Одеса завжди рада допомогти.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ