1

Курс дирхам до гривні | Конвертер валют дирхам гривня Одеса

Купівля
6.5500
Продаж
7.4500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс дирхам до гривні | Конвертер валют дирхам гривня Одеса

Дирхам – національний грошовий знак Об’єднаних Арабських Еміратів. Ця країна вражає своїми високими темпами розвитку, екологією та високим рівнем життя. Тому багато українців прагнуть відкривати там власний бізнес, інвестувати або співпрацювати з місцевими партнерами. Також ОАЕ – це ідеальна країна для подорожей і навіть переїзду на ПМЖ. Якщо ви зацікавлені в одній з перерахованих вище цілей, рекомендуємо довідатися курс дирхам до гривні та ознайомитися з іншими особливостями валютної пари.

Фактори, що впливають на курс дирхама до гривні

курс дирхама до гривніНа котирування дирхам гривня впливає кілька важливих факторів:

  1. Світова вартість сировини. В ОАЕ є величезна кількість корисних копалин. Країна активно поставляє на експорт нафту та інші сировинні товари. Чим більше обсяги продажів, тим швидше зміцнює національна валюта;
  2. Грошово-кредитна політика. Центральний банк Еміратів націлений на підтримку економічного росту країни. Застосовуючи валютні інтервенції та інструменти контролю операцій із грошовою масою, регулюючи кількість коштів в обороті та дисконтну ставку, він стабілізує курс дирхама;
  3. Курс долара. Офіційна грошова одиниця ОАЕ прив’язана до долара, що виступає гарантом стабільного росту добробуту населення всієї держави. Це пояснюється високою популярністю американської валюти під час укладання міжнародних угод. Якщо USD росте в ціні, AED також зміцнює.

Також на курс валют дирхам впливають макроекономічні показники Арабських Еміратів. Валюта дорожчає, якщо спостерігається позитивна динаміка ВВП і торговельного балансу, зменшення бюджетного дефіциту та держборга, знижуються темпи інфляції та безробіття.

Арабський дирхам: ключові особливості та динаміка

дирхам гривняАрабський дирхам став національною валютою ОАЕ в середині 1970-х років, відразу після придбання країною незалежності. Він став заміною ріалам, якими розплачувались в Дубайях та Катарі, а також динарам, що використовувалися як кошти платежу в Абу-Дабі.

Якщо ви плануєте поїздку в Арабські Емірати, щоб подивитися визначні пам’ятки, відпочити, скупитися або вирішити ділові питання, варто довідатися про одну місцеву особливість. У країні можна розплачуватися доларами, але ми рекомендуємо заздалегідь обміняти їх на дирхами. Це дозволить вам одержувати вигідні пропозиції та знижки в барах, магазинах, готелях і ресторанах. Такі акції доступні тільки при оплаті місцевою валютою.

Дирхам – одна із самих стабільних грошових одиниць. За останні півроку його ціна стосовно гривні не змінилася. За 100 AED необхідно сплатити 730 UAH, але щоб розрахувати потрібну вам суму, використовуйте дирхам гривня конвертер. Даною грошовою одиницею можна успішно торгувати на міжнародній біржі, хоч вона і вважається екзотичною. Найбільш часто зустрічаються котирування USD/AED і EUR/AED, для прогнозування яких потрібно більш користуватися фундаментальним, ніж технічним аналізом.

Money 24 Одеса – вигідний обмін AED/UAH

Якщо потрібно вигідно перевести дирхам у гривні або навпаки, компанія Money 24 Одеса завжди до ваших послуг.

З нами можна:

  • відслідковувати динаміку валютних пар за участю AED на графіках, аналізувати та прогнозувати ринкову ситуацію;
  • використовувати конвертер валют дирхам гривня, дивитися крос-курси та читати фінансово-економічні новини світу;
  • створювати електронні заявки на обмін, фіксуючи привабливий курс дирхама.

Компанія Money 24 в Одесі пропонує самий вигідний курс дирхама до гривні, знижки постійним і оптовим клієнтам, зручне місце розташування та супровід до автомобіля, забезпечуючи вашу безпеку.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ