1

Курс рубля на сьогодні: вигідний обмін від Money 24

24 October 2019

Незважаючи на нестабільні політичні взаємини між Україною та Росією, країни не можуть повністю перервати співробітництво. Багато українців їздять у РФ до друзів і родичів, ведуть там бізнес. Тому перед подорожжю потрібно дізнаватися курс рубля на сьогодні та обмінювати гроші. Краще подбати про це заздалегідь і звернутися в компанію Money 24 в Одесі, щоб мінімізувати втрати на курсовій різниці. Також пропонуємо детальніше розглянути джерела формування курсу російської валюти.

Фактори, що впливають на курс рубля сьогодні

курс рубля сьогодніЄ три ключових фактори, що впливають на сьогоднішній курс рубля в Одесі:

  1. Економічний стан РФ. За рахунок зміни ВВП, державного боргу, індексу споживчих цін, рівня зайнятості, індексу ділової активності та торговельного балансу вартість російської валюти змінюється.
  2. Валютні спекуляції. Рубль бере активну участь у торгах на міжнародному валютному ринку. Для витягу прибутку банківські установи та великі корпорації продають або купують валюту. Це приведе до короткочасного зниження або підвищення курсу RUB за рахунок зміни балансу між попитом та пропозицією.
  3. Монетарна політика Банку Росії. ЦБ повідомляє офіційний курс на щоденній основі та проводить грошово-кредитну політику, спрямовану на стабілізацію ціни місцевої грошової одиниці. Для цієї мети використовуються такі фінансові інструменти, як зниження/підвищення дисконтних ставок, інтервенції, валютний контроль, регулювання експортно-імпортних операцій.

Також на курс рубля сьогодні впливає ринок сировини. Російська Федерація – великий експортер газу, металів і нафтопродуктів. Від кількості поставок за кордон залежить наповненість державного бюджету. Якщо вартість сировинних товарів росте, і обсяги експорту збільшуються, російська валюта дорожчає.

З початку 2014 року ведеться збройний конфлікт між РФ і Україною. Також Росія паралельно конфліктує з іншими країнами. Це призводить до застосування санкцій з боку держав Заходу. Росія повинна виплачувати зовнішній борг за рахунок внутрішніх фінансових ресурсів, без рефінансування. Тому кількість іноземної валюти на внутрішньому ринку скорочується, а рубль девальвується.

Динаміка російського рубля

За останні п’ять років динаміка рубля до гривні відрізнялася нестабільністю. Протягом 2015 року ціна RUB упала з 0.46 до 0.34 UAH. Потім протягом року вона поступово збільшувалася, і в січні 2017 року досягла колишнього рівня – 46 копійок за рубль. До початку 2018 року вартість російської валюти виросла до 0.49 гривень – це максимальна сума, зафіксована за весь аналізований період. З того моменту й до сьогоднішнього дня тенденція йде на спад. Курс рубля на сьогоднішній день становить 0.39 гривень.

Money 24 Одеса – кращий курс рубля на сьогодні та вигідний обмін

курс рубля на сьогоднішній деньКомпанія Money 24 в Одесі пропонує широкий спектр валютних операцій. Для клієнтів створений багатофункціональний онлайн-сервіс, що дозволяє:

  • відслідковувати динаміку UAH/RUB з використанням графіка. Аналітика дозволяє прогнозувати подальші коливання та визначати кращий час для обміну валют;
  • використовувати калькулятор для розрахунку великих сум за сьогоднішнім курсом, дивитися крос-курси і дізнаватися новини по фінансово-економічній тематиці;
  • фіксувати курс рубля онлайн, створюючи електронну заявку на обмін;
  • замовляти грошові перекази по Україні, у Росію та інші країни.

Компанія Money 24 гарантує вигідний курс рубля на сьогодні в Одесі, безпеку під час обміну, знижки для постійних і оптових клієнтів.

Схожі публікації
Як довідатися актуальний курс валют на сьогодні в Одесі
Як довідатися актуальний курс валют на сьогодні в Одесі
28 January 2020

Курс валют на сьогодні публікується на сайті Національного банку України, але для валютообміних операцій фізичних осіб він носить тільки ...

Комерційний курс валют: як одержати вигоду від обміну
Комерційний курс валют: як одержати вигоду від обміну
5 November 2019

Для українців комерційний курс валют цікавий по декількох напрямках. По-перше, він дозволяє вигідно конвертувати гроші перед подорожами або зберігати ...

Офіційний курс Нацбанку: процес формування
Офіційний курс Нацбанку: процес формування
8 October 2019

Курс Національного банку відображає вартість гривні щодо долара на певну дату, залежить від попиту та пропозиції на валютному ринку, міжнародних ...

Чи вигідний курс євро на чорному ринку Одеси
Чи вигідний курс євро на чорному ринку Одеси
24 September 2019

Функціонування світової економічної системи було б неможливим без валют. Євро вважається однією із ключових грошових одиниць на міжнародній арені, ...