1

Комерційний курс валют: як одержати вигоду від обміну

5 November 2019

Для українців комерційний курс валют цікавий по декількох напрямках. По-перше, він дозволяє вигідно конвертувати гроші перед подорожами або зберігати заощадження в надійних валютах. По-друге, обмін валют потрібний для ведення міжнародного бізнесу, іноземного інвестування та трейдингу на біржах. Пропонуємо докладніше розібратися в його особливостях, щоб звести до мінімуму втрати на курсовій різниці.

Комерційний курс валют: особливості та причини змін

курс валют комерційнийУ банках і обмінних пунктах ми бачимо комерційний курс валют. Установи встановлюють його на основі ставки Національного банку України, оголошуваного щодня. НБУ формує офіційний курс, спираючись на результати міжбанківських торгів і баланс між попитом та пропозицією. Комерційний курс відрізняється від офіційного, тому що банки та обмінники закладають у нього комісію (особистий прибуток).

На комерційний валютний курс впливає:

  1. Політична обстановка. Тому що між РФ і Україною ведеться військово-політичний конфлікт і в країні спостерігається нестабільна ситуація, національна грошова одиниця дешевшає стосовно іноземних валют.
  2. Економічне становище країни. На валютному курсі позитивно відображається приріст ВВП, скорочення темпів інфляції, збільшення держбюджету та рівня зайнятості. Також зменшення зовнішнього боргу та ріст ділової активності підвищують цінність грошової одиниці.
  3. Сальдо торговельного балансу. Девальвація української грошової одиниці відбувається через перевищення імпорту над експортом. Це відбувається через скорочення кількості іноземної валюти на внутрішньому ринку. Дефіцит породжує подорожчання іноземних грошей.

Money 24 – вигідний комерційний курс валют в Одесі

курс комерційнийЯкщо ви шукайте вигідний комерційний курс, звертайтеся в компанію Money 24 в Одесі. Ми пропонуємо робити обмінні операції на привабливих умовах, а постійних і оптових клієнтів чекають знижки.

На сайті Money 24 можна:

  • фіксувати валютний курс, створюючи електронну заявку на обмін;
  • замовляти грошові перекази по всьому світі;
  • досліджувати динаміку котирувань, читати фінансово-економічні новини;
  • використовувати конвертер валют і дивитися крос-курси.

Компанія Money 24 в Одесі робить мінімальне збільшення до офіційного курсу НБУ, тому наші пропозиції самі вигідні. Також ми гарантуємо безпеку, надаємо супровід і перевіряємо гроші на дійсність.

Офіційний курс Нацбанку: процес формування читайте тут

Схожі публікації
Як довідатися актуальний курс валют на сьогодні в Одесі
Як довідатися актуальний курс валют на сьогодні в Одесі
28 January 2020

Курс валют на сьогодні публікується на сайті Національного банку України, але для валютообміних операцій фізичних осіб він носить тільки ...

Курс рубля на сьогодні: вигідний обмін від Money 24
Курс рубля на сьогодні: вигідний обмін від Money 24
24 October 2019

Незважаючи на нестабільні політичні взаємини між Україною та Росією, країни не можуть повністю перервати співробітництво. Багато українців їздять у ...

Офіційний курс Нацбанку: процес формування
Офіційний курс Нацбанку: процес формування
8 October 2019

Курс Національного банку відображає вартість гривні щодо долара на певну дату, залежить від попиту та пропозиції на валютному ринку, міжнародних ...

Чи вигідний курс євро на чорному ринку Одеси
Чи вигідний курс євро на чорному ринку Одеси
24 September 2019

Функціонування світової економічної системи було б неможливим без валют. Євро вважається однією із ключових грошових одиниць на міжнародній арені, ...