1

Онлайн обмін валют: у яких обмінках онлайн вигідний курс валют

25 September 2019

Покупка та продаж валюти онлайн набирає популярності з кожним днем, угоди з готівкою не виключення. Головна перевага такого обміну, що курс валют онлайн можна подивитися віддалено (на телефоні, домашньому або робочому комп’ютері) і швидко вибрати місце для продажу або покупки валюти.

Як працює онлайн обмін валют

курс валют онлайнВсе більше повсякденних справ переходить в онлайн режим, через інтернет ми записуємося до лікаря, купуємо товари, проходимо курси, оформляємо деякі довідки. Валютні обмінники онлайн не стали виключенням із загальної тенденції.

Як купується валюта онлайн:

 1. Відкриваєте сайт перевіреного обмінного пункту (наприклад: Money24) або просто шукаєте курс валют онлайн у Вашому місті.
 2. Можете в пошуковий рядок вбити запит «Курси валют онлайн Україна», щоб порівняти та вибрати найбільш вигідний курс для обміну.
 3. Розраховуєте на калькуляторі фінальну суму обміну.
 4. Заповнюєте онлайн-заявку або дзвоните в обмінний пункт.
 5. Дивитеся контакти і приїжджаєте в найближче відділення для фактичного обміну готівки.

Можливості повністю безготівкового онлайн обміну валют поки обмежені, оскільки офіційний дохід українці одержують тільки в гривні та валютні рахунки не настільки популярні серед населення. Також існує величезний ризик того, що можна перерахувати кошти для покупки валюти аферистові. Повністю вилучений обмін можливий між банківськими рахунками, але онлайн курс валют для безготівкових перекладів часто менш вигідний.

Як правильно вибрати обмінник валют онлайн

В інтернеті є безліч пропозицій із продажу іноземних грошей, вони можуть бути агреговані на спеціальних сайтах або просто знаходиться при пошуку. Переглядаючи курс грошей онлайн, будьте обережні, оскільки є ймовірність вибрати пропозиції аферистів, особливо це стосується угод на «чорному ринку», які публікуються на валютних аукціонах і інших торговельних площадках.

На що звертати увагу, підбираючи онлайн обмінник валют:

 • якщо в обмінника/продавця власний сайт, дуже бажано захищений (із зображенням замочка біля адресного рядка);
 • якщо в обмінки стаціонарний офіс, не погоджуйтеся на обмін на вулиці або в якомусь зручному місці;
 • дивіться на курс, якщо він дуже занижений або завищений, це повинно насторожити;
 • даний пункт обміну єдиний або це надійна мережа обмінних пунктів;
 • читайте відгуки, у надійних компаній завжди є позитивна відповідна реакція клієнтів на власному сайті або інших інтернет-ресурсах;
 • перевіряйте, чи працює продавець з іншими валютами, є чи супутні послуги, оскільки серйозні компанії завжди працюють із різноманітними асортиментами валют і надають інші фінансові послуги (наприклад: переказ грошей).

Сама вигідна та надійна обмінка онлайн – Money24

валюта онлайнМережа обмінних пунктів Money24 пропонує вигідний і безпечний обмін. Наші переваги:

 1. На сайті Money24 публікується актуальний курс обміну валют онлайн на 15 валют, також можна подивитися графіки з динамікою та почитати про особливості обміну валют у різних країнах.
 2. Money24 працює із крос-курсом EUR-USD, GBP-USD, USD-RUB, EUR-RUB.
 3. При заповненні онлайн-заявки працює фіксація курсу на півгодини.
 4. Гарантується безпека угоди при обміні великої суми, можливий супровід клієнта до машини.
 5. Обмін валюти відбувається без перерв і вихідних.
 6. Ви можете легко добратися до найближчого офісу для обміну валют.
 7. Для постійних клієнтів діє програма лояльності, застосовуються знижки.

Money24 має всі переваги онлайн обмінника валют. Заповнюйте заявку на сайті, і ми чекаємо Вас у найближчому офісі в центрі Одеси (на вул. Дерибасівська 5).

Схожі публікації
Що таке наявний курс валют і як він встановлюється?
Що таке наявний курс валют і як він встановлюється?
16 July 2019

Часті коливання вартості гривні пов'язані з нестабільною економіко-політичною ситуацією в Україні. Тому для обміну на вигідних умовах потрібно ...