1

Вигідний обмін валют оптом в Одесі в компанії Money 24

12 August 2020

Коли мова йде про оптовий обмін валют, мається на увазі великі грошові суми. Природно, що їхньому власникові не хочеться йти на ризик, тому багато часу йде на пошуки перевіреного місця, де надають дану послугу. Таких банків і обмінних пунктів у місті досить багато, але не всі працюють на вигідних умовах.

Компанія Money 24 пропонує вигідний і безпечний оптовий обмін валют в Одесі. Тому пропонуємо ознайомитися докладніше з особливостями даної процедури, а потім звернутися до нас за послугою.

Процедура обміну валюти оптом в Money 24 в Одесі

Обмін валюти оптом в Одесі доступний у філії компанії Money 24 за адресою вул. Дерибасівська, 5. Ми працюємо з понеділка по суботу з 9 ранку до 7 вечора. Тому можете приходити в будь-який зручний час.

Однак радимо заздалегідь зайти на наш сайт і сформувати електронну заявку. Це займає всього хвилину часу. Вам потрібно лише вказати валюту та суму для обміну, а потім протягом півгодини прийти та забрати гроші. Так ви зможете зафіксувати оптовий курс валют.

оптовий курс валютКрім євро та американських доларів, у нашім обмінному пункті можна провести фінансову операцію з іншими грошовими одиницями:

 • російським рублем;
 • польським злотим;
 • фунтом стерлінгів;
 • австралійським доларом;
 • канадським доларом;
 • гонконгським доларом;
 • китайським юанем;
 • арабським дирхамом;
 • угорським форинтом;
 • турецькою лірою;
 • ізраїльським шекелем;
 • шведською кроною;
 • чеською кроною;
 • туркменським манатом.

Настільки привабливого оптового курсу обміну валют і величезної розмаїтості іноземних грошових знаків не найдеться в жодному іншому місці.

Причини обміняти валюту оптом

Існують різні причини, по яких українці роблять обмін валют оптом в Одесі. Розглянемо кілька можливих сценаріїв.

обмін валют оптомПерший – трейдери. Вони спекулюють на валютних біржах, і часто мова йде про великі суми, адже на маленькі заробляти не виходить. І от, одержуючи черговий дохід, доводиться конвертувати ці гроші в національну валюту, щоб витрачати.

Другий варіант – підприємці. Бізнесу часто потрібний обмін валют оптом, адже компанія може співпрацювати з однією або кількома іноземними партнерами, купувати або продавати товари та послуги за кордон. Для проведення міжнародних транзакцій у великих сумах буде потрібна дана послуга.

Третій варіант – особисті цілі. Допустимо, у вас накопичилась деяка сума в гривні, що ви витрачати поки не збираєтеся. Довідайтеся оптовий курс валют в Одесі та скористайтеся послугою, щоб конвертувати заощадження в долари, євро або іншу надійну грошову одиницю. Гривня нестабільна і може в будь-який момент девальвуватися, а інші валюти – ні.

Оптовий обмін валют від Money 24 Одеса: переваги

 1. Ми гарантуємо безпечний оптовий обмін валюти: всі банкноти проходять перевірку на дійсність, а після операції ми надамо вам супровід до автомобіля або іншому найближчому місцю.
 2. Ви можете зафіксувати курс валют на опт у режимі онлайн, що особливо зручно в періоди нестабільності, коли ціна грошового знаку може мінятися кілька разів у день.
 3. Перед обміном валюти оптом заходьте на наш сайт, щоб заздалегідь розрахувати суму за допомогою калькулятора або подивитися рух валютної пари в динаміці.

Компанія Money 24 пропонує найбільш вигідний курс валют оптом в Одесі, а постійні клієнти одержують приємні знижки.

Схожі публікації
Обмін зношених і старих купюр у компанії Money 24 в Одесі
Обмін зношених і старих купюр у компанії Money 24 в Одесі
19 August 2020

По статистиці, більше 70% фінансових операцій доводиться на безготівковий розрахунок. Проте, готівка в найближчі роки повністю не вийде із обороту. ...