1

Обмін зношених і старих купюр у компанії Money 24 в Одесі

19 August 2020

По статистиці, більше 70% фінансових операцій доводиться на безготівковий розрахунок. Проте, готівка в найближчі роки повністю не вийде із обороту. На жаль, вона згодом робиться непридатною, тому що постійно передається з рук у руки. Якщо у вас виявилася зіпсована банкнота, що не хочуть приймати в магазинах, не коштує панікувати. Просто звертайтеся в компанію Money 24. Ми надаємо обмін старих купюр в Одесі.

За якими критеріями визначити стару банкноту

старі купюри ОдесаЄ певний перелік факторів, які вказують на те, що купюра підлягає заміні. Це:

  • екземпляри, на яких є зайві печатки та штампи, написи та малюнки;
  • купюри з незбіжними серійними номерами;
  • банкноти з невеликим надривом або розірванні на дві частини, а потім склеєні;
  • гроші, на яких присутні плями від хімії, чорнила або невідомого походження;
  • екземпляри із проколами та дірочками.

Ще кілька років назад у кожному місті були представництва Національного банку України, і тільки вони здійснювали прийом старих купюр в Одесі. Процес був не самим приємним, тому що доводилося довго чекати і витрачати багато зусиль. Зараз же одержати нову банкноту замість зіпсованої не важко буде, якщо звернутися у філію Money 24.

Як відбувається обмін старих купюр у компанії Money 24

Вам необхідно прийти у відділення Money 24 в Одесі за адресою вул. Дерибасівська, 5 з понеділка по суботу з 9 ранку до 19 вечора та звернутися до співробітника. Далі є два варіанти:

  1. Касир самостійно аналізує, у якому стані готівка. Якщо ушкоджено менш 55% площі, серійні номери перебувають на місцях і збігаються, він просто віддає вам новий екземпляр того ж номіналу.
  2. Бувають випадки, коли купюра пошкоджена настільки сильно, що співробітник не може самостійно прийняти рішення. Це трапляється із грошима, на яких є сліди хімії, радикальна зміна відтінку, обгорілі сліди. У такій ситуації вони переходять на експертизу. Після її завершення вас повідомлять, чи можна замінити купюру на нову.

Обмін зношених купюр у компанії Money 24 Одеса

Незважаючи на те, що багато банків і обмінних пунктів пропонують послугу обміну старих банкнот, радимо звертатися в компанію Money 24. Ми:

  • працюємо з більш ніж 15 різними валютами крім євро і долара;
  • надаємо послугу обміну з мінімальною комісією;
  • перевіряємо кожну купюру на дійсність.

У нашій філії ви можете не тільки поміняти старі купюри в Одесі, але й скористатися іншими фінансовими послугами. Ми пропонуємо обмін іноземних валют, перекази коштів, конвертацію криптовалют. Постійним клієнтам даруємо приємні знижки.

Схожі публікації
Вигідний обмін валют оптом в Одесі в компанії Money 24
Вигідний обмін валют оптом в Одесі в компанії Money 24
12 August 2020

Коли мова йде про оптовий обмін валют, мається на увазі великі грошові суми. Природно, що їхньому власникові не хочеться йти на ризик, тому багато ...