1

Курс долара на сьогодні: причини коливань і вигідний обмін

16 July 2019

Долар США – провідна резервна грошова одиниця у світі. На його вартість орієнтуються всі країни, які зберігають валютні резерви в американських грошах. Через такий статус долар ніколи раптово не дорожчає і не дешевшає. Цей показник є ознакою високої стабільності курсу USD.

Через затребуваність американської валюти важливо відслідковувати курс долара до гривні. Це буде потрібно при співробітництві з іноземними партнерами, здійсненні міжнародних платіжних операцій, трейдингу на біржах і подорожах по світу.

З яких причин міняється сьогоднішній курс долара?

курс долара на сьогодніКурс долара на сьогодні формується в ринкових умовах за рахунок балансу між попитом та пропозицією. Цей показник залежить від обсягів експорту та імпорту, що відображаються в торговельному балансі. Відтік іноземної валюти відбувається за рахунок того, що держава купує за рубежем більше, ніж поставляє туди. На даний момент така ситуація склалася в Україні, через що долар подорожчав.

Також на встановлення сьогоднішнього курсу долара впливають макроекономічні індикатори, а саме:

  • дані по темпах росту ВВП. При збільшенні цього показника активізується виробництво, тому місцева валюта зміцнює;
  • ситуація на ринку праці. При рості числа безробітних USD девальвується;
  • рівень інфляції. Ріст даного показника негативно позначається на грошовій одиниці;
  • обсяг продажів первинного житла. У США ринок нерухомості відіграє важливу роль. Якщо продажі збільшуються, виходить, купівельна спроможність населення росте, а валюта зміцнює;
  • зовнішній борг. Його погашення стимулює стабілізацію валютного курсу.

Також котирування долар гривня залежить від вартості нафти і золота, адже грошовий знак США – це «сировинна» валюта. Країна є одним з найбільших споживачів сировинних товарів у світі. Якщо ціна на золото та енергоносій збільшується, спостерігається негативна динаміка долара.

Курс долара до гривні: динаміка та актуальні дані

З початку 2018 року курс гривні до долара часто мінявся. Із січня по серпень він поступово падав і досяг значення 27.45 UAH за 1 USD. Потім його вартість зросла до 28 гривень 20 копійок і трималася на такому рівні протягом п’яти місяців. Із січня по липень 2019 року спостерігається поступове зміцнення національної української валюти стосовно американської грошової одиниці. Курс долара до гривні на сьогодні становить 25.85 UAH за 1 USD.

Де сьогодні обміняти долари в Одесі?

долар гривняВарто подивитися курс долара в обмінниках Одеси, якщо ви збираєтеся відвідати іншу країну, укласти міжнародний контракт, інвестувати в перспективний проект, заробити на FOREX або просто конвертувати заощадження в стабільну та надійну грошову одиницю.

Переглянувши всі варіанти по місту, ви переконаєтеся, що компанія Money 24 в Одесі пропонує самі вигідні умови. Для клієнтів розроблений багатофункціональний сайт. Він допоможе в багатьох питаннях.

  1. Заглибитися у вивчення котирувань за участю долара, аналізуючи їх динаміку за допомогою графіків і крос-курсів.
  2. Одержати допомогу кваліфікованих фахівців у питанні організації грошового переказу в будь-який куточок світу.
  3. Ознайомитися зі свіжими новинами в області фінансів і економіки, прочитати корисні статті про валюти.

Щоб зафіксувати вигідний курс USD, пропонуємо створити онлайн заявку на обмін. Потім протягом півгодини можна конвертувати долар у гривню або навпаки по даній ставці в представництві Money 24 в Одесі. Для постійних і оптових клієнтів розроблена програма лояльності.

Схожі публікації
Як довідатися актуальний курс валют на сьогодні в Одесі
Як довідатися актуальний курс валют на сьогодні в Одесі
28 January 2020

Курс валют на сьогодні публікується на сайті Національного банку України, але для валютообміних операцій фізичних осіб він носить тільки ...

Комерційний курс валют: як одержати вигоду від обміну
Комерційний курс валют: як одержати вигоду від обміну
5 November 2019

Для українців комерційний курс валют цікавий по декількох напрямках. По-перше, він дозволяє вигідно конвертувати гроші перед подорожами або зберігати ...

Курс рубля на сьогодні: вигідний обмін від Money 24
Курс рубля на сьогодні: вигідний обмін від Money 24
24 October 2019

Незважаючи на нестабільні політичні взаємини між Україною та Росією, країни не можуть повністю перервати співробітництво. Багато українців їздять у ...

Офіційний курс Нацбанку: процес формування
Офіційний курс Нацбанку: процес формування
8 October 2019

Курс Національного банку відображає вартість гривні щодо долара на певну дату, залежить від попиту та пропозиції на валютному ринку, міжнародних ...