1

Курс долара до рубля та обмін в Одесі

Купівля
72.2200
Продаж
74.2300
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс долара до рубля та обмін в Одесі

Американський долар і російський рубль – валюти, які належать двом сильним і великим державам. Тому що і у Росії, і в США проживають сотні мільйонів людей, ці грошові одиниці постійно в ходу. За допомогою USD здійснюється більше 50% міжнародних операцій, що підвищує попит на дану грошову одиницю.

Якщо вам необхідно обміняти долар до рубля для майбутньої поїздки за кордон, біржової торгівлі, оплати товарів, послуг або інвестування, пропонуємо вивчити ключові характеристики даного котирування.

Від яких показників залежить курс рубля до долара

Валютна пара USD/RUB складається з діаметрально протилежних грошових знаків. На першому місці перебуває надійна та сильна світова валюта, а на другому – нестабільна і погано передбачувана. Потужний економічний розвиток Сполучених Штатів служить гарантом того, що національні гроші ніколи різко не впадуть у ціні. Тому, щоб проаналізувати курс валют рубль долар, необхідно орієнтуватися на макроекономічну ситуацію в Російській Федерації, а не в Америці.

курс рубля до долара калькуляторНайважливішими індикаторами економічної стабільності є:

  • приріст ВВП і ВНП;
  • індекс споживчих цін;
  • купівельна спроможність населення;
  • співвідношення зайнятого і безробітного населення;
  • сальдо платіжного балансу;
  • ситуація в промисловому виробництві та на ринку нерухомості.

Росія – один з найбільших експортерів нафтопродуктів в інші держави. Чим більше країна продає сировини за кордон, тим більше інвалюти одержує замість. Тому курс рубля до долара прямо пропорційний вартості бареля нафти. Якщо її ціна росте, російський грошовий знак дорожчає, а долар девальвується.

Ціни національних валют США та РФ також контролюються на державному рівні Федеральною Резервною Системою і російським Центральним банком. Вони реалізують грошово-кредитну політику країни, спрямовану на економічний ріст і стабілізацію курсу місцевих грошей. Якщо через зовнішні фактори починають відбуватися коливання. Дані органи застосовують різні інструменти. Вони міняють дисконтну ставку, припиняють або активізують емісію банкнот, виставляють населенню обмеження на проведення валютних операцій.

USD/RUB: специфіка трейдингу

курс валют рубль доларМосковська міжбанківська валютна біржа починає працювати одночасно з початком Європейської торговельної сесії. У цей момент спостерігаються коливання курсу долара до рубля. Тому що більшість стрибків відбувається завдяки російській грошовій одиниці, на Американській сесії графік залишається стабільним, адже ведучим у співвідношенні стає долар.

Початківцем знайомитися з особливостями трейдингу рекомендується торгувати на Американській сесії, тому що це безпечно. Після придбання досвіду можна переходити на Європейські торги. За словами FOREX експертів, котирування USD/RUB підходить для заробітку в довгостроковій перспективі.

Де конвертувати рублі та долари в Одесі

Обміняти рублі на долари необхідно, щоб переконатися в цілості особистих накопичень. Зворотна операція буде потрібна, якщо ви отримали дохід в USD, але хочете витратити гроші на території РФ. Щоб конвертувати валюту, звертайтеся в компанію Money 24 в Одесі.

Ми пропонуємо:

  1. Перевести долари в рублі за допомогою калькулятора онлайн, щоб довідатися точну суму, яку потрібно принести в обмінний пункт;
  2. Оформити замовлення через сайт на грошовий переказ у будь-який куточок світу;
  3. Проаналізувати аналітику за допомогою крос-курсів і графіків коливань USD/RUB, щоб скласти реалістичний прогноз.

На сьогоднішній день 1 USD дорівнює 64 RUB. Щоб довідатися актуальний курс рубля до долара, використовуйте калькулятор. Також ви можете створити електронну заявку та зафіксувати ставку перед відвідуванням обмінного пункту Money 24 Одеса.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ