1
Відгуки Money 24
Залишити відгук
money24 Money24 $$$
Ігор Андрєєв

Часто міняю гроші в MONEY24. Завжди вигідний курс, приємне і ввічливе обслуговування, а головне все швидко. Дякую вам за крутий сервіс.

money24 Money24 $$$
Наталя Іванова

Спасибі, MONEY24, що взяли участь і допомогли в дуже значимій для мене події, у покупці квартири. Я не тільки змогла поміняти дуже велику суму грошей, але була спокійна за її схоронність. Ключовим моментом, чому вирішила звернутися до вас, стала ваша послуга Вodyguard. Це вагомий аргумент, з огляду на сучасні реалії. Мені не довелося просити та напружувати нікого зі знайомих, що б супроводили мене по дорозі від обмінки до нотаріуса. Тим більше, що я не хотіла завчасно ні перед ким афішувати угоду.

Буду рекомендувати вас всім своїм друзям. З вами швидко, надійно і вигідно! Ще раз спасибі!

money24 Money24 $$$
Олександр

MONEY24, ви для мене вже не просто обмінник, а партнер. Ні однієї угоди не обходиться без вас. Завжди сервіс на висоті. Заявку залишаю онлайн. Ще жодного разу не довелося чекати. Але хочу ще відзначити, що я спокійний за свою безпеку. Часто доводиться міняти великі суми, і ваша послуга «Бодігард» доводиться, як не можна до речі. Сподіваюся, продовжимо співробітництво. Бажаю процвітання і мені й вам!

money24 Money24 $$$
Дмитро

Якщо потрібно купити шекелі, то це до цих хлопців. Завжди і без проблем купую та здаю в них. Адекватний курс. Єдине, що обмін шекелей краще замовляти заздалегідь. Коли потрібна сума назбирається, дзвонять говорять, що можна заїжджати.

money24 Money24 $$$
Олександр

Відмінний сервіс! Скористалися послугою замовлення обміну. Ранком замовили, коли приїхали в обмінку, гроші вже були підготовлені. Дуже зручно, швидко, без черг! На сайті завжди актуальний курс і один із самих гарних по Одесі.

money24 Money24 $$$
Ігор

Обмінка в центрі. На сайті подивився курс, приїхав він вже помінявся. От така невдача)). Але виявилося, що по дзвінку можна було зафіксувати курс і поміняти гроші. У цілому обмінник – норм, нормальні касири та без черг.

Ви вже користувалися послугами Money 24? Ми чекаємо на вашу думку!
Залишити відгук