1

Курс валют у банках Одеси

6 June 2019

курс валют в банках ОдесиДля кращого розуміння роботи світової економічної системи, вигідного укладання угод на міжнародному рівні, інвестування або обміну в особистих цілях рекомендуємо постійно аналізувати курс валют у банках України. Це допомагає вгадувати стрибки та вибирати слушну мить для конвертації грошей. Протягом всіх років незалежності українці звикли зберігати свої заощадження у валюті, а потім міняти її за вигідним курсом валют у банках Одеси та робити серйозні покупки або відправитися у відпустку. Оскільки Одеса велике курортне місто, то й туристи привозять із собою частіше валюту. Це значить, що всі вони цікавляться курсом валют у банках Одеси.

У банків вагома перевага – їхні відділення майже на кожному куті. І все-таки банків багато і курси валют банків Одеси сильно відрізняється. Тому прийде мотатися по місту в пошуках вигідного курсу валют у банках Одеси. Однак є й менш енергозатратні варіанти:

 • офіційний сайт банку. Курси валют у банках Одеси відображаються на сайтах і обновляються автоматично, але щоб порівняти курс валют банків Одеси доведеться відвідати сайти всіх банків, що цікавлять Вас, залишити відкритими вкладки або по старинці виписати курсові показники. Це займає дуже багато часу.
 • довідкова банка. Вам буде необхідно обдзвонити всі банки, і уточнити курс валют у банку Одеси. Це теж віднімає у Вас більшу частину дорогоцінної відпустки.
 • офіційний сайт пункту обміну валют Money24, що дає можливість ознайомитися з курсом валют банків Одеси та переглянути курсові коливання в режимі реального часу.
 • чорний ринок. Мабуть, самий небезпечний варіант для Вашого фінансового благополуччя. Іноді курс валют у банках Одеси буває нижче, ніж у приватних осіб, що пропонують обмін валют. Спокуса одержати більше грошей завжди дуже великий, але все-таки варто утриматися від такого варіанта.

Як встановлюють курс валют банки України

Встановлюють курс валют банки України, спираючись на дані НБУ. Державна установа відповідає за стабілізацію ціни гривні стосовно іноземних валют, і щодня повідомляє офіційний курс. Комерційні банки потім додають особистий відсоток прибутку і формують пропозиції для населення. Щоб нормалізувати вартість гривні Центральний банк:

 • бере участь у торгах на відкритому ринку, міняючи баланс попиту та пропозиції;
 • знижує або підвищує дисконтну ставку;
 • вводить обмеження по добовій нормі покупки та продажу іноземної валюти;
 • впроваджує валютні інтервенції.

Баланс між попитом та пропозицією – пріоритетний фактор, що впливає на ціну грошових одиниць. Наприклад, при перевищенні експорту над імпортом із внутрішнього ринку йде іноземна валюта на оплату закордонних товарів і послуг. Тому що всередині країни з’являється дефіцит, гривня знецінюється.

Виділяють ще два вагомих сектори, що впливають на валютні курси:

 1. Економіка. Позитивно на місцевій грошовій одиниці відображається приріст ВВП, збільшення рівня зайнятості та падіння інфляції, позитивне сальдо платіжного балансу і скорочення зовнішніх боргових зобов’язань.
 2. Політика. Якщо в державі ситуація нестабільна, серед населення з’являється ажіотаж. Чекаючи падіння національної грошової одиниці всі скуповують долари і євро. Це призводить до різкого підвищення попиту і ще сильніше девальвує гривню. Також на валюті негативно позначаються зовнішньополітичні конфлікти.

Динаміка курсу валют у банках України

На сьогоднішній день цінність гривні поступово слабшає. Це пов’язане з різким зменшенням вартості нафти. Долар і євро з кожним днем дорожчають, і НБУ робить все можливе, щоб уникнути різких стрибків гривні. За прогнозами фінансових експертів, найближчим часом буде тривати ріст курсу євро та американського долара, тому при наявності валютних запасів не варто зараз їх продавати. Дізнатися про фактори, що впливають на курс доллара в банках Одеси можно тут

Онлайн сервіси для пошуку курсу валют у банках Одеси

Важливі міжнародні події, збройні конфлікти, політичні скандали та транснаціональні проекти мають серйозний вплив на курс валют у банках Одеси і країни в цілому. Інтернет ресурси також відображають ці зміни або автоматично, або з мінімальним запізненням.

курс валют одеса банкиЯкщо Ви не можете собі дозволити витрачати час на довгі бесіди з банками і пошук в Інтернеті, але Вам конче потрібно довідатися актуальний курс валют у банках Одеси та порівняти курсові показники провідних банків, заощадити Ваш час допоможуть сервіси Money 24. У Вас буде можливість:

 • відслідковувати зміни курсу світових валют у банках Одеси та моніторити зміни коливань курсів валют що Вас цікавлять, у плині останніх декількох років;
 • ознайомитися з аналітичними статтями щодо економічної ситуації в країні та світі, що допоможе спрогнозувати курс валют банків Одеси;
 • замовити необхідну суму в гривні або будь-якій валюті онлайн;
 • зафіксувати курс на його піку та пізніше обміняти валюту у відділенні Money24, що неможливо в жодному банку країни.
 • отримати якісну консультацію в наших менеджерів по будь-якому питанню, що стосується сервісів компанії.

Money 24 – Ваш надійний партнер!

 • Компанія Money24 стабільно працює на ринку фінансових послуг протягом останніх кількох років.
 • Money 24 надає безпечні та надійні сервіси онлайн, включаючи послуги з обміну валют.
 • На офіційному сайті Money 24 можна цілодобово одержати дані про курс валют у банках Одеси. Завдяки роботі Money24, всі зміни курсів відображаються практично одночасно з банком.
 • Пункт обміну валют Money 24 пропонує найвищий курс валют в Україні, можливість переказати гроші усередині країни та по світу, а також масу інформаційних послуг, які стануть в нагоді як фінансистові професіоналу, так і самій звичайній людині.

У компанії Money 24 Одеса вас очікує приємний сервіс і безпечний обмін. Ставши постійним клієнтом, ви одержите знижку.

Схожі публікації
Як довідатися актуальний курс валют на сьогодні в Одесі
Як довідатися актуальний курс валют на сьогодні в Одесі
28 January 2020

Курс валют на сьогодні публікується на сайті Національного банку України, але для валютообміних операцій фізичних осіб він носить тільки ...

Комерційний курс валют: як одержати вигоду від обміну
Комерційний курс валют: як одержати вигоду від обміну
5 November 2019

Для українців комерційний курс валют цікавий по декількох напрямках. По-перше, він дозволяє вигідно конвертувати гроші перед подорожами або зберігати ...

Курс рубля на сьогодні: вигідний обмін від Money 24
Курс рубля на сьогодні: вигідний обмін від Money 24
24 October 2019

Незважаючи на нестабільні політичні взаємини між Україною та Росією, країни не можуть повністю перервати співробітництво. Багато українців їздять у ...

Офіційний курс Нацбанку: процес формування
Офіційний курс Нацбанку: процес формування
8 October 2019

Курс Національного банку відображає вартість гривні щодо долара на певну дату, залежить від попиту та пропозиції на валютному ринку, міжнародних ...