1

Курс рубля до євро. Вигідний обмін в Money 24 Одеса

Купівля
86.3600
Продаж
88.3500
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1920 1.1990
GBP/USD 1.3780 1.4500
USD/RUB 72.2200 74.2300
EUR/RUB 86.3600 88.3500
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.5800
Графік змін Курс рубля до євро. Вигідний обмін в Money 24 Одеса

Взаємодія із закордонними компаніями та партнерами, здійснення експортно-імпортних операцій – вимагає уваги до коливань валютних курсів. Якщо ви регулярно співпрацюєте з підприємствами з Росії і Європи, варто постійно відслідковувати курс рубля до євро. Це дозволить робити угоди з мінімальними втратами та вигідно інвестувати коштів.

Також інформація про валютну пару EUR/RUB цікава трейдерам, адже дане котирування користується попитом на міжнародному ринку. Євро – друга грошова одиниця в рейтингу самих затребуваних валют. З її участю проводиться близько 50% платіжних операцій по світу. А рубль – грошовий знак, яким користується більше 140 мільйонів чоловік.

Пропонуємо заглибитися у вивчення даного котирування, щоб грамотно розпоряджатися грошима та отримувати максимальну вигоду після конвертації.

Причини зміни курсу рубля до євро

Російська Федерація поставляє на експорт багато сировинних товарів: нафта, газ, чорні та кольорові метали. За рахунок міжнародних продажів наповнюється державний бюджет, тому національна валюта залежить від світових цін на сировину. Якщо вони дорожчають, російський грошовий знак зміцнює. Для аналізу співвідношення EUR/RUB рекомендується в першу чергу дивитися на сальдо торговельного балансу РФ.

курс рубля до євроТакож курс євро рубль залежить від наступних факторів.

 1. Спекулятивні дії. На інвестиційних, страхових і хеджевих фондах є важливі учасники, дії яких впливають на підвищення або зниження ціни певної грошової одиниці. За допомогою спекуляцій вони дістають прибуток у короткостроковому періоді.
 2. Політичне положення. Зміни курсу рубля до євро пов’язані з нестабільним положенням Росії на світовій арені. У держави є кілька конфліктів з іншими країнами, у зв’язку із цим на нього накладаються санкції. Це сприяє скороченню обсягів міжнародної торгівлі та знеціненню RUB, тому радимо конвертувати рублі в євро.
 3. Грошово-кредитна орієнтація. Обов’язок Центральних банків – застосовувати інструменти фінансового ринку, щоб підтримувати курс місцевих валют на заданому рівні. Для цього можна міняти дисконтні ставки по кредитах і депозитах, активізувати або припиняти емісію купюр, регулювати експортно-імпортні відносини та проводити інтервенції.

Також курс рубль євро змінюється під впливом стану економіки РФ і країн-членів Євросоюзу. Грамотно проаналізувати котирування вийде на основі:

 • збалансованості бюджету;
 • приросту ВВП;
 • інфляційних очікувань;
 • індексу споживчих цін;
 • купівельної спроможності населення;
 • обсягу державного борга;
 • ситуації на ринку праці;
 • індексу ділової активності.

EUR/RUB: рекомендації для трейдерів

Друга частина Європейської та Азіатської торговельної сесії – вдалий момент для спекуляцій на курсі євро до рубля. У цей час з’являються свіжі новини економічного характеру, через що графік починає скакати. У час, що залишився, у співвідношенні не відбувається різких змін. Щоб довідатися точний курс на сьогодні, використовуйте рублі в євро конвертер.

Фінансові аналітики відзначають високий рівень волатильності EUR/RUB. Однак стрибків, які неможливо пророчити, у даному котируванні не трапляється. Звичайний рух графіка відбувається в одному напрямку. Експерти рекомендують відкривати позиції на покупку або продаж у середньостроковому та довгостроковому періоді.

Обмін рублів і євро в Одесі по вигідних ставках

курс євро до рубля калькуляторКомпанія Money 24 в Одесі пропонує:

 • здійснити грошовий переказ у будь-яку країну світу;
 • розрахувати актуальний курс євро до рубля за допомогою калькулятора;
 • проаналізувати графік, що відображає динаміку котирування;
 • почитати новини по фінансам і економіці, що роблять вплив на валюти;
 • подати онлайн заявку на обмін, зафіксувавши вигідний курс.

Ставши постійним або оптовим клієнтом Money 24 Одеса, вам запропонують пільгові умови співробітництва та приємні знижки.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Одесі і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Пн-ВТ 09:00 - 20:00, Сб 09:00 - 18:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ